در ادامه با حواشی دورهمی یکتا ناصر و ماجرای بارداری یکتا ناصر در دورهمی و گفتگو درباره رژیم غذایی یکتا ناصر در دورهمی و خجالتی بودن یکتا ناصر در دورهمی با سما در ایرناک خواهیم بود.

ماجرای بارداری و رژیم غذایی یکتا ناصر در دورهمی

ویژه برنامه دورهمی هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی است ، در تاریخ 5 فروردین 1399 مهران مدیری با یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون گفتگو داشت.ماجرای بارداری و رژیم غذایی یکتا ناصر در دورهمی در ایرناکماجرای بارداری و رژیم غذایی یکتا ناصر در دورهمی در ایرناک

کلاس های بازیگری

در بخشی از گفتگو مدیری از یکتا ناصر سوال کرد که برای کلاس های بازیگری همسرش همکاری می کند ، او پاسخ داد : همکاری با همسرم ندارم ، به عنوان مهمان چندباری به کلاس ها رفتم ، بیشتر شنونده بودم وکاری انجام ندادم چراکه اعتماد به نفس ندارم که در جمع صحبت کنم.

یکتا ناصر مهمان برنامه دورهمی

یکتا ناصر مهمان برنامه دورهمی

خجالتی بودن

مدیری گفت : چه عجیب بازیگری و خجالتی بودن با هم منافات دارد!

ناصر توضیح داد : تصور عمومی در جامعه به این صورت است که بازیگر ها فرای آدم های دیگر به قول معروف رو داشته باشند ، اما اینگونه نیست و بین همکاران هم ، چنین افرادی وجود دارد.

بارداری و تناسب اندام

بازیگر «رحمان 1400 »درباره دریافت سیمرغ در جشنواره فیلم فجر گفت : سال 90 سیمرغ مکمل زن را برای فیلم «یکی می خواهد باهات حرف بزند» دریافت کردم. من در این فیلم نقشی را بازی کردم که با سبک و سیاق کار های قبلی ام متفاوت بود.

در ادامه گفتگو مدیری سراغ رژیم همیشگی این بازیگر رفت و ناصر دلیل جالبی برای این کار عنوان کرد : بله درسته ، اما در دوران بارداری ام واقعا از لذت خوردن بهره مند شدم ، بعد دوباره رژیم را ادامه دادم. شاید خیلی خوب نباشد ، این حرف را بزنم ، اما من لباس هایم را دوست دارم ومیخواهم اندازه ام باشند!

گفتگو با یکتا ناصر در برنامه دورهمی

گفتگو با یکتا ناصر در برنامه دورهمی

مدیری گفت : عجیب ترین دلیل برای رژیم تا حالا شنیدم این بود که به خاطر اینکه لباس هایم را دوست دارم رژیم می گیرم.

ماجرای ازدواج

بازیگر سریال دل درباره ازدواجش با منوچهر هادی توضیح داد : فرآیند پیچیده ای داشت ، آشنایی ما با دعوا آغاز شد. قرار بود برای کاری همکاری داشته باشیم ، اما به خاطر بدقولی که چند نفر دیر به جلسه آمدند من از آن دفتر قهر کردم ، حتی بعد ها شنیدم که به تهیه کننده گفته بودکه اگر این خانم باشد من کار نمی کنم و من هم این را گفته بودم. به هر حال این فیلم انجام شد و همکاری ادامه داشت.

وی ادامه داد : منوچهر خیلی با صداقت موضوع ازدواج را مطرح کرد ، برای من عجیب وغریب بود که آدم هایی در دنیا باشند که اینقدر با صداقت صحبت کنند.

سوال بعدی مدیری این بود که مادر بودن سخت تر است یا بازیگری ، ناصر پاسخ داد : مادر بودن سخت تر است ، من فکر نمی کردم بتوانم چنین حسی راتجربه کنم. بازیگر پرکاری نبودم ، اما بعد از به دنیا آمدن دخترم کار هایی که دوست داشتم را قبول نکردم ، خوشحال هستم که بزرگ شدن بچه ام را دیدم.

ماجرای ازدواج یکتا ناصر در برنامه دورهمی

ماجرای ازدواج یکتا ناصر در برنامه دورهمی

دربخشی از گفتگو مدیری سوال های چالشی از یکتا ناصر پرسید.

درباره وضعیت فعلی سینما گفت : توقعی ندارم یک زمانی خیلی شاکی بودم ، الان اینگونه نیستم به نظر مهمترین چیز در هر فضایی آدم حال خودش را خوب نگه دارد ، بعضی اوقات فکر می کنم بعضی رفتار های غیر حرفه ای اگر انجام می دادم شاید به نتیجه مطلوبی می رسیدم ، اما خوشحال هستم طوری زندگی کردم که خودم خودم را دوست داشته باشم.

ماجرای بارداری و رژیم غذایی یکتا ناصر در دورهمی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,000