برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ، امشب پنجشنبه 10 اسفند 1396 به دلیل فرارسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین (س) پخش نخواهد شد.

برنامه دورهمی امشب پخش نمیشود

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری برخلاف روند قبلی پخش این برنامه در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه ، امشب پنجشنبه 10 اسفند پخش نمیشود. امشب همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) است و برنامه دورهمی امشب از شبکه نسیم پخش نخواهد شد.برنامه دورهمی امشب پنجشنبه 10 اسفند پخش نمیشود در ایرناکبرنامه دورهمی امشب پنجشنبه 10 اسفند پخش نمیشود در ایرناک

 

پخش نشدن برنامه دورهمی به دلیل سالروز وفات حضرت ام البنین (س)

فصل سوم برنامه دورهمی چند ماهی است که دوباره روی آنتن رفته است . برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری پیش از فرارسیدن ماه محرم دومین فصل خود را به پایان رساند . در حالی که خبرهای زیادی از ساخته نشدن فصل سوم برنامه دورهمی به گوش میرسید اما فصل سوم این برنامه با اجرای مهران مدیری با حضور سحر ولدبیگی و سروش جمشیدی روی آنتن رفت اما با اتمام قرارداد سحر ولدبیگی این بازیگر کشورمان از تیم دورهمی جدا شد و این برنامه در حال حاضر با حضور مهران مدیری و سروش جمشیدی در حال پخش است.

آذری جهرمی

آذری جهرمی وزیر ارتباطات در برنامه دورهمی

 

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات کشورمان جمعه 11 اسفندماه 1396 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی میشود.

بهنام بانی

بهنام بانی مهمان فصل سوم برنامه دورهمی

 

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ، به موضوعات متنوع می پردازد و با دعوت از مهمان های مختلف فرهنگی سعی می کند موضوعات جامعه را بررسی کند. دکور فصل سوم این برنامه متفاوت از دکور قبلی بوده و در فضایی صمیمی تر و با حضور هنرمندان دوست داشتنی و سایر چهره ها ، اجرا می شود.

این برنامه چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم می رود.


تاریخ : 96/12/10
برنامه دورهمی امشب پنجشنبه 10 اسفند پخش نمیشود
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,270