در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است با بازی لیندا کیانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

لیندا کیانی در دیدن این فیلم جرم است

دیدن این فیلم جرم است به نویسندگی و کارگردانی رضا زهتابچیان برای اولین بار در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید. این فیلم با بازی متفاوت لیندا کیانی یکی از فیلم های راه یافته به بخش نگاه نو در جشنواره فیلم فجر است.خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دیدن این فیلم جرم است در ایرناکخلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دیدن این فیلم جرم است در ایرناک

صفحه رسمی فیلم دیدن این فیلم جرم است اولین عکس از بازی لیندا کیانی در این فیلم را منتشر کرد و لیندا کیانی هم با انتشار این عکس درباره حس و حالش در این فیلم نوشت.

اولین عکس از لیندا کیانی در دیدن این فیلم جرم است

لیندا کیانی با انتشار عکسی از بازی در فیلم دیدن این فیلم جرم است درباره حس و حالش در این فیلم توضیح داد.

دیدن این فیلم جرم است با بازی لیندا کیانی

نقش متفاوت لیندا کیانی در فیلم دیدن این فیلم جرم است

لیندا کیانی با انتشار این عکس نوشت : هیچ چیز از آن شبِ لعنتی یادم نمانده و بعد از آن فقط چشم هایم سیاهی می رفت. چیزی در من کشته می شد که آماده بودم دوستش داشته باشم ... یک حس خفقانِ سخت و نفس گیر مثلِ دیدن این فیلم جرم است....

دیدن این فیلم جرم است! یک فیلم سیاسی است که به ماجرای یک گروگانگیری می پردازد. این فیلم برای نخستین بار در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

دیدن این فیلم جرم است در جشنواره فجر

اولین نمایش دیدن این فیلم جرم است در جشنواره فجر

در خلاصه داستان فیلم دیدن این فیلم جرم است ، آمده است : فقط یک فیلم پنج دقیقه ای می خواستم تا بعدا بتونم از زنم و دخترم دفاع کنم ، ولی امونم ندادند... صدای آژیراشون داره نزدیک تر می شه... الان مثل مور و ملخ می ریزن اینجا... .

بازیگران فیلم دیدن این فیلم جرم است عبارتند از :

لیندا کیانی ، امیر آقایی ، حسین پاکدل ، محمود پاک نیت و حمیدرضا پگاه در این فیلم به عنوان بازیگر حضور دارند.

دیدن این فیلم جرم است با بازی لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر دیدن این فیلم جرم است

عوامل تولید دیدن این فیلم جرم است! عبارتند از : نویسنده و کارگردان : رضا زهتابچیان ، مدیر فیلمبرداری : روزبه رایگا ، طراح صحنه و لباس : بابک پناهی ، طراح گریم : محسن دارسنج ، مدیر صدابرداری : امیر نوبخت ، طراحی و ترکیب صدا : علیرضا علویان ، تدوین : سیاوش کردجان ، آهنگساز : حبیب خزایی فر ، جلوه های ویژه رایانه ای : شهاب نجفی ، جلوه های ویژه میدانی : حمید رسولیان ، مدیر تولید : محمدجواد موحد ، مدیر برنامه ریزی : امین قوامی ، دستیار اول کارگردان : علیرضا صالحی ، پانته آ حسینی ، مدیر تدارکات : افشین رئوفی ، عکاس : کورش پیرو ، ساخت پشت صحنه : حمید ضرابی ، مدیر تبلیغات : سیدعلی طباطبائی نژاد ، مدیر امور رسانه ای : هادی فیروزمندی ، مجری طرح : باشگاه فیلم سوره ، تهیه کننده : محمدرضا شفاه ، محصول : سازمان سینمایی حوزه هنری

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دیدن این فیلم جرم است
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,560