در پی واکنش های مختلف به این صحبت احسان علیخانی دکتر بشیر حسینی با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد.

چرا سید بشیر حسینی بیشتر به خانم ها رای میدهد؟!

چرا سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید بیشتر به خانم ها رای میدهد؟! این سوالی است که بعد از صحبت های احسان علیخانی در برنامه مرحله دوم عصر جدید در فضای مجازی با واکنش های متفاوت روبرو شد و حرف و حدیث های زیادی درباره آن شکل گرفت.چرا سید بشیر حسینی بیشتر به خانم ها رای میدهد؟! + عکس در ایرناکچرا سید بشیر حسینی بیشتر به خانم ها رای میدهد؟! + عکس در ایرناک

در پی واکنش های مختلف به این صحبت احسان علیخانی دکتر بشیر حسینی با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد.

رای سید بشیر حسینی به بانوان در عصر جدید ماجراساز شد

دکتر سید بشیر حسینی که به عنوان یکی از داوران در برنامه عصر جدید حضور دارد در واکنش به ماجرای تازه ایجاد شده درخصوص این برنامه توضیح داد.

سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید

سید بشیر حسینی داور مسابقه استعدادیابی عصر جدید

دکتر سید بشیر حسینی با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت : بزرگیِ بانوان ، بزرگتر از آنست که مردی بخواهد در حقشان ، خدای ناکرده ترحم کند ولی مردانگی حکم می کند بزرگواریشان را فقط روی صحنه نبینیم و با احترام و عدالت و در نظرگرفتنِ شرایط به عظمت بستاییمشان.

مدیونِ مادرم ، ممنون همسرم و مجنون دخترم هستم..... باعشق .... احترام مردانگی و ترحم نامردیست.

سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید

دکتر سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی در شب آغازین مرحله دوم مسابقه عصر جدید به این موضوع اشاره کرد که دکتر سید بشیر حسینی در طول 60 اجرایی که پشت سر گذاشتیم بیشترین رای را به خانم های شرکت کننده این مسابقه داده است و از این داور عصر جدید خواست در این خصوص توضیح دهد که با وجود ارائه توضیحات باز هم دکتر حسینی با انتشار پستی در این خصوص توضیح داد.

داوران مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در یک قاب

با پایان مرحله مقدماتی مسابقه عصر جدید ، مرحله نهایی این مسابقه از 22 اردیبهشت ماه روی آنتن رفت و در هر قسمت چهار شرکت کننده که توسط اساتید باشگاه مهارت آموزش دیده اند اجراهایشان روی صحنه میبرند و در نهایت رای پایانی برعهده مردم است.

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
70%
چرا سید بشیر حسینی بیشتر به خانم ها رای میدهد؟! + عکس
3.7
out of
5
(
9
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,660