راند چهارم ساخته جدید علیرضا امینی است که پروانه ساخت آن صادر شد و این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته وارد مرحله پیش تولید شد.

بازی ریحانه پارسا در فیلم راند چهارم

ریحانه پارسا بازیگری که با بازی در سریال پدر و نقش لیلا در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد به عنوان بازیگر نقش اصلی در فیلم جدید علیرضا امینی انتخاب شد.بازی ریحانه پارسا در راند چهارم + عکس در ایرناک بازی ریحانه پارسا در راند چهارم + عکس در ایرناک

راند چهارم فیلم جدید علیرضا امینی کارگردان تعطیلات رویایی است که به تازگی با دریافت پروانه ساخت وارد مرحله پیش تولید شد.

ریحانه پارسا اولین بازیگر راند چهارم علیرضا امینی

راند چهارم ساخته جدید علیرضا امینی است که پروانه ساخت آن صادر شد و این فیلم سینمایی به نویسندگی و کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مرتضی شایسته وارد مرحله پیش تولید شد.

ریحانه پارسا بازیگر جوان سینما و تلویزیون

ریحانه پارسا بازیگر نقش اصلی فیلم راند چهارم

ریحانه پارسا بازیگری که با نقش لیلا در سریال پدر شناخته شد به عنوان بازیگر نقش اصلی در فیلم سینمایی راند چهارم انتخاب شد.

عکسی از مهدی سلطانی و ریحانه پارسا در سریال پدر

مهدی سلطانی و ریحانه پارسا در سریال پدر

علیرضا امینی به عنوان نویسنده و کارگردان ، مرتضی شایسته به عنوان تهیه کننده ، روزبه رایگا به عنوان مدیر فیلمبرداری ، علی نوابی به عنوان مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان و امید گلزاده به عنوان طراح گریم از جمله عوامل پشت صحنه فیلم راند چهارم هستند.

ریحانه پارسا در نمایش لیگ قهرمانان

عکسی از ریحانه پارسا در نمایش لیگ قهرمانان

ریحانه پارسا بعد از بازی در سریال پدر حضورش در دنیای هنر جدی تر شد و با نمایش لیگ قهرمانان تجربه ای متفاوت در صحنه تئاتر کسب کرد.

ریحانه پارسا در کنار بازیگران فیلم ارتش سری

عکسی از ریحانه پارسا در فیلم ارتش سری

این بازیگر جوان کشورمان در دومین تجربه جدی بازیگری اش جلوی دوربین فیلم ارتش سری یا همان خوب بد جلف 2 رفت و با پیمان قاسم خانی همکاری کرد.

فیلم کوتاه شب به کارگردانی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا کارگردان فیلم کوتاه شب

ریحانه پارسا در اولین تجربه کارگردانی اش به سراغ ساخت فیلم کوتاهی به نام شب رفت و با این فیلم اتفاقی متفاوت را در دنیای هنر تجربه کرد.

بازدید : 2,617 بار
بازی ریحانه پارسا در راند چهارم + عکس
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,080