فیلم سینمایی زندانی ها به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی اسفندماه سال گذشته در سینماهای کشور به اکران درآمد و امروز 12 آذر در نمایش خانگی توزیع شد.

زندانی ها در نمایش خانگی توزیع شد

فیلم سینمایی زندانی ها به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی اسفندماه سال گذشته در سینماهای کشور به اکران درآمد و امروز 12 آذر در نمایش خانگی توزیع شد.زندانی ها در نمایش خانگی توزیع شد + عکس در ایرناک زندانی ها در نمایش خانگی توزیع شد + عکس در ایرناک

این ساخته مسعود ده نمکی با بازی بازیگران سرشناس در زمان اکران در سینماها به فروشی حدود 5 میلیارد تومان دست یافت.

فیلم زندانی ها در نمایش خانگی

فیلم زندانی ها در نمایش خانگی

مسعود ده نمکی که ساخت آثاری چون اخراجی ها ، رسوایی و معراجی ها را در کارنامه هنری اش دارد با زندانی ها و طنزی اجتماعی مهمان خانه های مردم میشود.

بهاره افشاری و هدایت هاشمی در فیلم زندانی ها

بهاره افشاری و هدایت هاشمی در فیلم زندانی ها

زندانی ها داستان یک دانشجوی جوان است که برای موضوع پایان نامه تحقیق روی چند زندانی را مدنظر قرار داده است. این دانشجوی الهیات برای بررسی تاثیر معنویات روی زندانی ها با سند دو زندانی را آزاد میکند اما این آغاز ماجرایی است که در زندانی ها به تصویر کشیده میشود.

عکسی از بازیگران فیلم زندانی ها

عکسی از بازیگران فیلم زندانی ها

بازیگران فیلم زندانی ها عبارتند از :

هدایت هاشمی ، هومن برق نورد ، بهنام تشکر ، برزو ارجمند ، بهاره افشاری ، بهنوش بختیاری ، اصغر نقی زاده و امیر نوری بازیگران فیلم زندانی ها را تشکیل میدهند.

بهنوش بختیاری و بهاره افشاری در زندانی ها

بهنوش بختیاری و بهاره افشاری در زندانی ها

  • تاریخ: سه شنبه, 12 آذر 1398
بازدید : 1,077 بار
زندانی ها در نمایش خانگی توزیع شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,670