برنامه عصر جدید شب گذشته 21 مردادماه 98 با مستندی از زندگی فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی این برنامه روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

زندگی حرفه ای و شخصی فاطمه عبادی فینالیست عصر جدید

برنامه عصر جدید شب گذشته 21 مردادماه 98 با مستندی از زندگی فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی این برنامه روی آنتن شبکه سه سیما رفت.زندگی حرفه ای و شخصی فاطمه عبادی فینالیست عصر جدید + عکس در ایرناک زندگی حرفه ای و شخصی فاطمه عبادی فینالیست عصر جدید + عکس در ایرناک

عصر جدید در روزهای باقی مانده تا برگزاری فینال مستندی از زندگی فینالیست های این برنامه را آماده کرد و طبق روال قبلی پخش دو شب در هفته روی آنتن برد. شب گذشته داستانی از زندگی فاطمه عبادی نقاش این برنامه در مسابقه عصر جدید پخش شد.

مستند زندگی فاطمه عبادی در عصر جدید

در حالی که تنها 7 روز تا برگزاری فینال مسابقه بزرگ استعدادیابی عصر جدید زمان باقی است شب گذشته داستانی از زندگی یکی دیگر از فینالیست های مسابقه عصر جدید به نمایش گذاشته شد.

فاطمه عبادی فینالیست مسابقه عصر جدید

فاطمه عبادی نقاش مسابقه عصر جدید

محمد زارع ، پارسا خائف ، سعید فتحی روشن ، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا پنج فینالیست مسابقه عصر جدید هستند که مستند زندگی فاطمه عبادی به عنوان آخرین فینالیست این مسابقه شب گذشته روی آنتن رفت.

فاطمه عبادی فینالیست مسابقه عصر جدید

فاطمه عبادی فینالیست خوزستانی عصر جدید

فاطمه عبادی در این مستند از زندگی در خوزستان تا 5 سالگی گفت و از اینکه با انتخاب موضوع خوزستان خودش را برای چهار رای قرمز آماده کرده اما اتفاق دیگری رخ داد و فاطمه عبادی بالاترین رای مردمی را از آن خود کرد و نظرات مثبتی از داوران عصر جدید دریافت کرد.

همسر و پسر فاطمه عبادی

عکسی از فاطمه عبادی در کنار همسر و پسرش

این بانوی هنرمند برنامه عصر جدید در بخشی از صحبت هایش در این مستند از کودکان سرطانی و دغدغه های زندگی شان گفت و صحبت هایی از پدر این بانوی هنرمند پخش شد و خانواده عبادی درباره دختر هنرمندشان گفتند.

فینال مسابقه عصر جدید شب عید غدیر برگزار میشود

زمان برگزاری فینال مسابقه عصر جدید

فینال مسابقه بزرگ عصر جدید شب عید غدیر با حضور پنج فینالیست این مسابقه محمد زارع ، پارسا خائف ، سعید فتحی روشن ، فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا برگزار میشود.

بازدید : 3,442 بار
زندگی حرفه ای و شخصی فاطمه عبادی فینالیست عصر جدید + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,010