در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی روز صفر به کارگردانی سعید ملکان و نویسندگی مشترک بهرام توکلی و سعید ملکان با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی روز صفر

روز صفر یکی از فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که به کارگردانی سعید ملکان و نویسندگی مشترک بهرام توکلی و سعید ملکان امروز دوشنبه 14 بهمن ماه در اولین سانس در سینمای رسانه به نمایش درمی آید و نشست خبری این فیلم با حضور بازیگران و عوامل فیلم برگزار میشود.بازیگران فیلم روز صفر و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناکبازیگران فیلم روز صفر و خلاصه داستان آن + عکس در ایرناک

سعید ملکان چهره پرداز و کارگردان

فیلم روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان

امیر جدیدی بازیگر جوانی که اولین بار با فیلم آفریقا به کارگردانی هومن سیدی به دنیای هنر راه یافت و در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کند امسال هم با فیلم روز صفر در جشنواره فجر حضور دارد و امیدوار است که بتواند با درخشش سیمرغ جشنواره فجر را به خانه ببرد.

روز صفر با نقش متفاوت امیر جدیدی در جشنواره فجر

روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان است که به عنوان چهره پرداز سالهاست در دنیای سینما و تلویزیون فعالیت میکند.این فیلم قرار بود در اولین روز جشنواره فجر به نمایش درآید اما به دلیل تکمیل نشدن مراحل فنی به جشنواره نرسید و با آماده شدن نسخه نهایی امشب به جشنواره می آید.

امیر جدیدی در فیلم روز صفر

امیر جدیدی در فیلم روز صفر

اولین فیلم سعید ملکان که در بخش نگاه نو و سودای سیمرغ جشنواره حضور دارد و روایتی متفاوت از یک اتفاق ملتهب معاصر است که تصویربرداری آن در ایران و چندین کشور خارجی انجام شد.

امیر جدیدی در فیلم روز صفر

امیر جدیدی در فیلم روز صفر

امیر جدیدی بازیگر اصلی فیلم روز صفر است که با گریمی متفاوت و چهره ای جدید در این فیلم به ایفای نقش پرداخت و میتواند یکی از گزینه های دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال باشد.

امیر جدیدی در فیلم روز صفر

امیر جدیدی در فیلم روز صفر

روز صفر با گریم متفاوت ساعد سهیلی در جشنواره فجر

ساعد سهیلی یکی دیگر از بازیگران فیلم روز صفر است که در کنار امیر جدیدی بازیگران اصلی این فیلم را تشکیل میدهند.

گریم ساعد سهیلی در روز صفر

گریم ساعد سهیلی در روز صفر

ساعد سهیلی با چهره ای متفاوت در فیلم روز صفر سعید ملکان به ایفای نقش پرداخت و در آستانه نمایش در جشنواره فجر از گریم جدید این بازیگر رونمایی شد.

ساعد سهیلی در فیلم روز صفر

گریم ساعد سهیلی در فیلم روز صفر سعید ملکان

بازیگران فیلم روز صفر عبارتند از :

امیر جدیدی ، ساعد سهیلی ، تینو صالحی ، محمدرضا مالکی ، مهدی قربانی ، رضا خدادادبیگی ، محمدعلی راجپوت ، ابوالفضل صفاری ، حمیدرضا سلیمانی راد ، میلاد یزدانی ، امین گلستانه ، سینا شفیعی ، ابراهیم برزیده ، مژگان مخبرثابت ، نوید کریم زاده ، علی اصغر صبوری راد ، محمد داغری و محمدرضا طهیری بازیگران روز صفر را تشکیل می دهند.

امیر جدیدی در فیلم تنگه ابوقریب

امیر جدیدی بازیگر فیلم تنگه ابوقریب

  • تاریخ: دوشنبه, 14 بهمن 1398
بازیگران فیلم روز صفر و خلاصه داستان آن + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,980