هیولا سریالی به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسمخانی است که از 9 اردیبهشت ماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

سریالهای جدید نمایش خانگی سال 98 به همراه بازیگران و عکس

شبکه نمایش خانگی همواره با سریال هایی متنوع مورد توجه مخاطبان دنیای هنر بوده است. نمایش خانگی در سال 98 با سریال هایی جدید تحولی عظیم در دنیای هنر ایجاد کرد و مخاطبان زیادی را پای انتظار برای انتشار هفتگی سریال ها نشاند.سریالهای جدید نمایش خانگی سال 98 + بازیگران و عکس در ایرناکسریالهای جدید نمایش خانگی سال 98 + بازیگران و عکس در ایرناک

در سال 98 علاوه بر سریال هایی که از سال گذشته در نمایش خانگی منتشر میشدند دو سریال جدید هم توزیع شد که با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو گردید. در ادامه نگاهی به سریال های جدید نمایش خانگی داشته ایم که توصیه میکنیم همراه ما باشید.

هیولا سریال جدید نمایش خانگی در سال 98

هیولا سریالی به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی پیمان قاسمخانی است که از 9 اردیبهشت ماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

شبنم مقدمی و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

بازی شبنم مقدمی و فرهاد اصلانی در سریال هیولا

توزیع اولین قسمت سریال هیولا با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو شد و در اولین ساعات انتشار توانست نظر بسیاری از مخاطبان را جلب کند و به رکورد قابل توجهی دست یابد.

فرهاد اصلانی و افشین زینوری

فرهاد اصلانی و افشین زینوری در سریال هیولا

بازیگران سریال هیولا عبارتند از : بازیگرانی چون فرهاد اصلانی ، مهران مدیری ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی ، سیما تیرانداز ، میرطاهر مظلومی ، نیما شعبان نژاد ، عزت الله مهرآوران ، فرزین محدث ، افشین زینوری و محسن قاضی مرادی در سریال هیولا به ایفای نقش پرداختند.

شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش

شبنم مقدمی همبازی گوهر خیراندیش در سریال هیولا

سریال هیولا دوشنبه هر هفته با داستانی کمدی در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

سالهای دور از خانه سریال جدید نمایش خانگی در سال 98

سالهای دور از خانه عنوان سریال جدید دیگری در نمایش خانگی است که به کارگردانی مجید صالحی از 31 فروردین ماه در نمایش خانگی توزیع شد.

آزیتا حاجیان و احمد مهرانفر

آزیتا حاجیان و احمد مهرانفر در سالهای دور از خانه

سریال جدید مجید صالحی در نمایش خانگی ادامه سریال شاهگوش است که بعد از چیزی حدود 4 سال با روایتی از داستان زندگی شخصیت های این سریال دنبال میشود.

احمد مهرانفر

نقش آفرینی احمد مهرانفر در سالهای دور از خانه

خلاصه داستان سریال سالهای دور از خانه : سالهای دور از خانه در 15 قسمت ، داستان زندگی خنجری (احمد مهرانفر) و زهره (هادی کاظمی) در سریال شاهگوش را پس از 4 سال دنبال می کند و اولین اسپین آف ایرانی به کارگردانی مجید صالحی است.

بازیگران سریال سالهای دور از خانه عبارتند از : احمد مهرانفر ، هادی کاظمی ، آزیتا حاجیان ، گیتی قاسمی ، حدیث میرامینی ، علیرضا استادی ، ملیسا ذاکری ، مهرناز بیات و با هنرمندی زنده یاد حسین محب اهری ، میرطاهر مظلومی ، علی اوجی ، امیر نوری و احسان کریمی بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند.

حسین محب اهری

زنده یاد حسین محب اهری در سالهای دور از خانه

سالهای دور از خانه با داستانی کمدی و حضور پررنگ ستاره های دنیای هنر هر هفته شنبه در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

از دیگر سریال های حاضر نمایش خانگی میتوان به سریال نهنگ آبی و رقص روی شیشه اشاره کرد که از سال قبل توزیع آنها در نمایش خانگی ادامه دارد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
سریالهای جدید نمایش خانگی سال 98 + بازیگران و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,040