در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسین آقا هرندی از شبکه 3 با شما خواهیم بود.

رونمایی از سریال آچمز با بازیگران سرشناس طنز در تلویزیون

اگر از مخاطبان سریال های تلویزیون باشید قطعا سریال دودکش با بازی هومن برقنورد و امیرحسین رستمی را دیده اید. این زوج هنری که تجربه چند کار مشترک با یکدیگر را دارند در سریال آچمز باز هم با هم همبازی شدند.سریال آچمز | خلاصه داستان و بازیگران سریال آچمز + عکس در ایرناکسریال آچمز | خلاصه داستان و بازیگران سریال آچمز + عکس در ایرناک

سریال آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسین آقا هرندی سریال جدید شبکه سه سیما است که با حضور بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفته است.

آچمز سریال جدید تلویزیون بابازیگران سرشناس

امیرحسین رستمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی از بازی در سریال آچمز نوشت و تجربه همکاری با هومن برق نورد گفت.

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال آچمز

بازی هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال آچمز

امیرحسین رستمی با انتشار تصاویری نوشت : یک گروه همدل و خوش انرژی مگه میشه خروجیش جذاب نباشه؟ من و آقا برق نورد هم دوباره به هم رسیدیم؟تجربه ی همکاری چندمه با اق برق نورد؟چندتا فیلم و سریال و تاتر بنظرتون؟سریال_آچمز

بازی هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال دودکش

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال دودکش

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال دودکش ، پادری و شهرزاد از جمله سریال هایی هستند که امیرحسین رستمی و هومن برق نورد در آنها با هم همبازی بودند.

هومن برق نورد با نقشی متفاوت در سریال آچمز

گریم هومن برق نورد در سریال آچمز

در خلاصه داستان سریال آچمز آمده است : مصیب تازه پس از چهل وپنج سال می فهمد که تنها فرزند خانواده نبوده. برای پیدا کردن گمشده ی سالیان دور مادرش ، راهی تهران می شود و اما خودش هم گمشده ی بزرگ تری دارد. عزت و احترام! مجبور است بین این دو گمشده یکی را انتخاب کند و همین داستان های پیچیده ای برایش به وجود می آورد که او را تبدیل به انسانی دیگر می کند.

سریال آچمز با بازی امیرحسین رستمی

سعید زره باشی و امیرحسین رستمی در سریال آچمز

بازیگران سریال آچمز عبارتند از : امیرحسین رستمی ، هومن برق نورد ، ساراخوئینی ها ، بیتا سحرخیز ، مهوش صبرکن ، سید مهرداد ضیایی ، مهران رجبی ، مهوش صبرکن ، پریسا مقتدی ، سهند جاهدی ، هادی عطایی فر ، احمدرضا اسعدی ، مونا اسکندری و ... بازیگران این سریال تلویزیونی را تشکیل میدهند.

مهوش صبرکن در سریال آچمز

بازی مهوش صبرکن در سریال آچمز

سریال آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت این روزها در حال آماده سازی و تصویربرداری است و ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش میشود.

عکسی از هومن برق نورد و سعید زره باشی در سریال آچمز

هومن برق نورد و سعید زره باشی در سریال آچمز

سعید زره باشی و سارا خوئینی ها در سریال آچمز

بازی سارا خوئینی ها در سریال آچمز

سریال آچمز | خلاصه داستان و بازیگران سریال آچمز + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,460