در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

بازیگران و عوامل سریال از یادها رفته

بهرام بهرامیان بعد از چند سال دوری از تلویزیون با یک سریال تاریخی به دنیای هنر بازگشت . سریال از یادها رفته ساخته جدید بهرام بهرامیان تا چند ماه آینده روی آنتن میرود.خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته در ایرناکخلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته در ایرناک

سریال تاریخی و پربازیگر بهرام بهرامیان این روزها در حال سپری کردن مراحل فنی است و ماه رمضان سال آینده از تلویزیون پخش میشود.

داستان و بازیگران سریال از یادها رفته

تصویربرداری سریال تاریخی از یادها رفته شهریورماه امسال به پایان رسید و با اتمام مراحل فنی و تدوین این سریال آماده پخش از تلویزیون در ایام ماه مبارک رمضان میشود.

بازی حسین یاری در سریال از یادها رفته

حسین یاری در سریال از یادها رفته

مجموعه تلویزیونی از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان یک ملودرام تاریخی است که در 50 قسمت برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته می شود.

علیرام نورایی در سریال از یادها رفته

بازی علیرام نورایی در سریال از یادها رفته

داستان سریال از یادها رفته عبارتند از : از یادها رفته یک ملودرام تاریخی است که در 50 قسمت برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته می شود و داستان آن به زندگی دختری جوان در سال 1319 می پردازد که به دلیل نداشتن شناخت از وضعیت کشور و آداب و رسوم دچار بحران شدیدی می شود اما با کشف حقیقت سنت ها و رفتارها به آرامش و زندگی مشترک می رسد.

عکسی از ارسلان قاسمی در سریال از یادها رفته

ارسلان قاسمی در سریال از یادها رفته

بازیگران سریال از یادها رفته عبارتند از : حسین یاری ، هلیا امامی ، میترا حجار ، پوریا پورسرخ ، بیتا فرهی ، کامران تفتی ، لیلا بلوکات ، سیما تیرانداز ، مهدی سلوکی ، رضا یزدانی ، رسول نجفیان ، علیرام نورایی ، حبیب دهقان نسب ، مهرداد ضیایی و ... بازیگران رسایل از یادها رفته را تشکیل میدهند.

بازی رضا یزدانی در سریال از یادها رفته

تیپ رضا یزدانی در سریال از یادها رفته

عوامل سریال از یادها رفته عبارتند از : کارگردان : بهرام بهرامیان ، نویسندگان : حامد افضلی ، رویاخسرو نجدی ، طراح صحنه و لباس : آیدین ظریف ، مدیرتصویربرداری : ایرج عاشوری ، طراح گریم : مهین نویدی ، تدوین : شوکا زندباف ، صدابردار : محمد علی درگاهی ، برنامه ریز : فرزاد رحمانی ، مدیران تولید : سید دانیال کاشانچی ، مهدی تحویلیان ، مدیر تدارکات : مرتضی پیر هادی ، مسئول لباس : غزل آلوسی ، عکاس : پریدخت اصباح ، متین تحویلیان ، کارگردان پشت صحنه : هوشنگ فلاح رضایی ، مشاور امور رسانه ای : علی زادمهر ، تهیه کننده : اکبر تحویلیان ، محصول شبکه پنج سیما.

عکسی از هلیا امامی در سریال از یادها رفته

بازی هلیا امامی در سریال از یادها رفته

عکسی از میترا حجار در سریال از یادها رفته

تیپ میترا حجار در سریال از یادها رفته

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال از یادها رفته
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,550