در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ سرهنگ با بازی آناهیتا همتی ، نیما فلاح و مجید صالحی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ سرهنگ

سریال باغ سرهنگ به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی است که بهمن ماه سال 82 از شبکه پنج سیما پخش شد.خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ سرهنگ در ایرناک خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ سرهنگ در ایرناک

باغ سرهنگ مجموعه تلویزیونی بود که در بهمن ماه ۱۳۹۲ از شبکه تهران پخش شد. این سریال چند بار از شبکه آی فیلم پخش شده است.

آناهیتا همتی و فاطمه هاشمی در سریال باغ سرهنگ

آناهیتا همتی و فاطمه هاشمی در سریال باغ سرهنگ

این سریال فلورا سام که اولین بار در سال 92 از شبکه پنج سیما پخش شد توانست با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود و با وجود چندین بار پخش باز هم مخاطبان خاص خودش را دارد.

نیما فلاح و افسر اسدی در سریال باغ سرهنگ

نیما فلاح و افسر اسدی در سریال باغ سرهنگ

خلاصه داستان

داستان سریال باغ سرهنگ درباره جوانی است که سودای خوانندگی در سر دارد و برای انتشار اولین آلبوم موسیقی اش نیازمند دریافت کمک مالی از سوی پدرش است اما ماجرای ازدواج پنهانی اش و اصرار پدر برای ازدواج با دختر عمویش شادی داستان های پر فراز و نشیبی را در سریال رقم میزند که میتوانید از امروز بیننده آن در شبکه آی فیلم باشید.

مجید صالحی و فلورا سام در سریال باغ سرهنگ

مجید صالحی و فلورا سام در سریال باغ سرهنگ

بازیگران سریال باغ سرهنگ عبارتند از :

بازیگر نقش توضیح
محمد مطیع هاشم خوش مرام پدر هادی و هدی ، قناد. هاشم آقا دارای طبع شعر است و به شجره نامه خانوادگی خانوده خوش مرام بسیار افتخار می کند.
افسر اسدی شیرین مادر هادی و هدی ، همسر هاشم آقا. شیرین خانم بسیار وابسته به فرزندانش است و آنها را در راه علایقشان پشتیبانی می کند.
نیما فلاح هادی خوش مرام پسر هاشم آقا و شیرین خانم که ده سال پیش نامزد دختر عمویش شادی بوده ولی اکنون به سمیرا علاقه مند شده و پنهانی با او ازدواج کرده است. هادی به دنبال انتشار اولین آلبوم خود به نام صدای خسته است. او با ماشین برادرزنش برای گذران زندگی مسافرکشی می کند.
آناهیتا همتی سمیرا همسر هادی که سرکار می رود. خانوده سمیرا اهل شمال ایران هستند. سمیرا با خانواده برادرش در تهران زندگی می کند و بعداً زندگی مشترک خود را با هادی در باغ سرهنگ آغاز می کند.
سحر ولدبیگی هدی خوش مرام دختر هاشم آقا و شیرین خانم که ده سال است در حال خواندن برای کنکور است و هنوز قبول نشده. دائم با برادرش در حال کل کل است ولی همیشه در کارهای پنهانیش او را همدستی و همراهی می کند.
مریم سعادت روح انگیز زن عموی هادی که همسرش را سال ها پیش از دست داده و برای گذران زندگی راننده کامیون شد. او اکنون دارای شرکت حمل و نقل است.
نسترن سالار شادی دخترعموی هادی که ده سال پیش نامزد او بوده ولی برای تحصیل به بوتسوانا رفت و نامزدی را به هم زد. او پس از ده سال به ایران برگشته.
محمدرضا عباس نژاد فرشید دوست هادی که او را در تلاش هایش برای پنهان نگه داشتن ازدواجش با سمیرا ، پیدا کردن رحمت خانم ، و انتشار آلبومش یاری می کند.
فرهاد بشارتی سهراب برادر سمیرا و پدر دو پسر. همیشه از دست هادی و نقشه های پنهانیش حرص می خورد و مرتب او را تهدید می کند که اگر خواهرش را اذیت کند حقش را کف دستش می گذارد.
فاطمه هاشمی اعظم همسر سهراب. زنی دلسوز که وقتی سمیرا با هادی دچار مشکل می شود او را راهنمایی می کند.
فرهاد آئیش آقا قدرت سرایدار باغ سرهنگ که فکر می کند هادی معتاد است و مرتب به او می گوید که "انگل اجتماع" است و قدرت او را "درست خواهد کرد".
شمسی فضل اللهی رحمت الملوک توپ چی از اقوام دور خانواده خوش مرام و صاحب کنونی باغ سرهنگ که در روز عروسیش نامزدش ارسلان زیر درشکه رفته و از دنیا می رود.
مجید صالحی روح ارسلان پنبه زن ارسلان از بچگی به رحمت الملوک علاقه داشته ولی درست در روز عروسیش زیر درشکه رفته و از دنیا می رود. پس آز آن برای هفتاد سال هر سال روح او چند روز پیش از سالمرگش به باغ سرهنگ می آید تا اینکه یکبار دیگر رحمت الملوک را ببیند. هادی تنها کسی است که قادر به دیدن روح ارسلان است.
نعیمه نظام دوست صفورا پرستار رحمت خانم
فلورا سام جوانی رحمت الملوک  
مجید شهریاری آقای نشاط مباشر رحمت الملوک که مترصد راضی کردن او برای بخشیدن باغ سرهنگ به خودش است و تمام سعی خود را می کند که ارتباط رحمت الملوک را با کلیه اقوامش قطع کند.
فلامک جنیدی کارمند اداره شعر زنی بدخلق و بی حوصله.
نعیم شیخ محبوبی   پسر سهراب و اعظم

مجید صالحی  ، نیما فلاح و فرهاد آئیش در باغ سرهنگ

مجید صالحی ، نیما فلاح و فرهاد آئیش در باغ سرهنگ

نیما فلاح و آناهیتا همتی در سریال باغ سرهنگ

نیما فلاح و آناهیتا همتی در سریال باغ سرهنگ

سریال باغ سرهنگ دوباره روی آنتن میرود

بازیگران سریال باغ سرهنگ در یک قاب

سریال باغ سرهنگ با بازی آناهیتا همتی و فاطمه هاشمی

فاطمه هاشمی و آناهیتا همتی در سریال باغ سرهنگ

بازی فرهاد بشارتی در سریال باغ سرهنگ

فرهاد بشارتی در سریال باغ سرهنگ

بازدید : 10,416 بار
خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ سرهنگ
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,280