سریال خواب زده به نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی الهام غفوری این روزها در حال سپری کردن مراحل تصویربرداری است و به زودی راهی شبکه نمایش خانگی میشود.

سریال خواب زده سیروس مقدم در نمایش خانگی

سیروس مقدم یکی از کارگردان های نام آشنا در تلویزیون است که اغلب مخاطبان او را با کارگردانی سریال پایتخت می شناسند. این کارگردان نام آشنا در اولین تجربه سریال سازی برای شبکه نمایش خانگی به سراغ ژانری متفاوت رفت.زمان توزیع سریال خواب زده سیروس مقدم در نمایش خانگی + عکس در ایرناک زمان توزیع سریال خواب زده سیروس مقدم در نمایش خانگی + عکس در ایرناک

زمان پخش فصل اول سریال خواب زده در نمایش خانگی

تهیه کننده سریال خواب زده با اشاره به آماده بودن توزیع این سریال ، از فضای داستانی این مجموعه گفت و اینکه خواب ، شیطان و انسان موضوعاتی هستند که همیشه ذهن آدمی را درگیر می کند.

الهام غفوری تهیه کننده سریال خواب زده درباره میزان پیشرفت این مجموعه که به کارگردانی سیروس مقدم برای پخش از شبکه نمایش خانگی در حال تولید است گفت : ما یک روز دیگر باید تصویربرداری داشته باشیم تا صحنه های پایانی کار را هم ضبط کنیم.

وی درباره زمان توزیع این سریال نیز گفت : فصل اول آماده است و بنای ما این است که از چهارشنبه هشتم آبان عرضه سریال آغاز شود اما ممکن است این زمان به تاخیر هم بیفتد و فعلاً قطعی نیست.

کوروش سلیمانی در سریال خواب زده های سیروس مقدم

کوروش سلیمانی در سریال جدید سیروس مقدم

غفوری درباره تولید فصل های بعدی سریال بیان کرد : فصل اول و دوم با هم حدود 30 و چند قسمت خواهد شد و این دو فصل کاملاً در ارتباط هستند ولی سریال فصل سومی ندارد.

این تهیه کننده اظهار کرد : زمانی که ما تولید فصل اول سریال را شروع کردیم ، متن به بازنویسی نیاز داشت بنابراین حدود 2 ماه ، تولید را متوقف کردیم و این وقفه 2 ماهه باعث شد ادامه سریال با عنوان فصل دوم به نگارش برسد ولی قصه دو فصل کاملاً پیوسته است.

غفوری درباره پیش بینی از استقبال و فروش این سریال در شبکه نمایش خانگی هم عنوان کرد : «خواب زده» سریال بسیار جذابی شده است. سلیقه مخاطب را نمی توان پیش بینی کرد ولی به نظرم این سریال بتواند سلیقه مخاطب را جذب کند.

تهیه کننده سریال های «پایتخت» درباره فضای خواب زده عنوان کرد : شیطان ، خواب و انسان از سوژه هایی هستند که همیشه ذهن مخاطب را درگیر می کند و فکر می کنم مردم علاقه ای به پیگیری این داستان ها داشته باشند.

وی در پایان در واکنش به اینکه برخی سریال خواب زده را در ژانر وحشت معرفی کرده اند هم گفت : هیجان انگیز با ترسناک دو مقوله متفاوت هستند و از این نظر این سریال در ژانر وحشت قرار نمی گیرد.

سریال خواب زده تجربه ای دیگر از سیروس مقدم و سعید نعمت الله

سیروس مقدم و سعید نعمت الله نویسنده سرشناس تلویزیون تجربه همکاری با یکدیگر را در سریال های رستگاران ، دیوار ، مدینه ، میکائیل و زیر هشت داشتند و این سریال ها از پربیننده ترین های تلویزیون بود . حالا این زوج هنری در تجربه ای متفاوت در حال ساخت سریالی برای نمایش خانگی هستند.

سیروس مقدم و سعید نعمت الله نویسنده کشورمان

همکاری سیروس مقدم و سعید نعمت الله در سریال خواب زده

کوروش سلیمانی بازیگر جدیدی است که به تازگی به جمع بازیگران سریال خواب زده پیوسته است و بعد از تجربه همکاری با سیروس مقدم در سریال نرگس ، تله فیلم های کابوس و گوشه نشینان باز هم در کنار این کارگردان نام آشنا قرار گرفت.

 مهدی سلطانی در سریال خواب زده ها

گریم مهدی سلطانی در سریال خواب زدهی سیروس مقدم

بازیگران سریال خواب زده

کوروش سلیمانی ، مهدی سلطانی ، علیرضا شجاع نوری ، لادن مستوفی و ریحانه پارسا ، پریوش نظریه ، سام درخشانی ، ایرج نوذری ، لادن مستوفی ، سیما بابایی ، فرید سجاد حسینی و امیر علی دانایی

 مرتضی کهزادی گریمور کشورمان و سیروس مقدم

مرتضی کهزادی گریمور سریال خواب زدهی سیروس مقدم

مرتضی کهزادی گریمور مشهور کشورمان طراحی گریم های سریال خواب زده را برعهده دارد.

بازدید : 2,914 بار
زمان توزیع سریال خواب زده سیروس مقدم در نمایش خانگی + عکس
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,660
بستن