در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال دردانه های خلیج فارس به کارگردانی حسن لفافیان با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال دردانه های خلیج فارس

سریال دردانه های خلیج فارس به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی سعید بشیری سریال جدید شبکه یک سیما است که به زودی و پس از سپری کردن تمام مراحل فنی و تولید روی آنتن این شبکه میرود.خلاصه داستان و بازیگران سریال دردانه های خلیج فارس + عکس در ایرناکخلاصه داستان و بازیگران سریال دردانه های خلیج فارس + عکس در ایرناک

مجید سعید بازیگر بانوی عمارت که در این سریال نقش یاور شریفی را برعهده داشت در این سریال به ایفای نقشی متفاوت از سریال قبلی اش می پردازد.

بازی مجید سعیدی در سریال دردانه های خلیج فارس

مجید سعیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی در سریال دردانه های خلیج فارس به روز کرد.

مجید سعیدی در سریال دردانه های خلیج فارس

بازی مجید سعیدی در سریال دردانه های خلیج فارس

مجید سعیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : مرد موفق کسی است که بتواند با آجرهایی که دیگران برایش پرتاب می کنند ساختمانی با پی محکم بسازد....

سریال دردانه های خلیج فارس به کارگردانی حسن لفافیان ، جزیره قشم .... به زودی از شبکه اول سیما.

بازی فرشته سرابندی و محمود پاک نیت در سریال دردانه های خلیج فارس

فرشته سرابندی و محمود پاک نیت در سریال دردانه های خلیج فارس

دردانه های خلیج فارس در جزیره هایی چون هنگام ، هرمز ، لارک ، قشم و ابوموسی تصویربرداری شده است و زیبایی های بکر طبیعت را میتوان در این سریال دید.

عکسی از فرشته سرابندی و بیتا سحرخیز در سریال دردانه های خلیج فارس

فرشته سرابندی و بیتا سحرخیز در سریال دردانه های خلیج فارس

بازیگران زیادی در سریال دردانه های خلیج فارس به ایفای نقش می پردازند که از جمله آنها میتوان به برزو ارجمند ، پوریا پورسرخ ، محمود پاک نیت ، بیتا سحرخیز ، علیرضا استادی ، فرشته سرابندی ، سیاوش طهمورث ، محمد متوسلانی ، مهدی صبائی ، سپند امیرسلیمانی ، زهرا سعیدی ، عزت الله مهرآوران ، یوسف بختیاری ، هستی فرهی ، مجید سعیدی ، حسین سلیمانی ، امیر کاظمی ، لیلی فرهاد پور ، سمیرا حسینی ، سامان دارابی ، فریدون برزین ، هادی معصومی ، محمدعلی سلیمان تاش ، فریبا امینیان ، ابوالفضل همراه ، مریم خدا رحمی ، آرمین ترکمندی ، عرفان برزین و ... اشاره کرد.

پوریا پورسرخ در سریال دردانه های خلیج فارس

بازی پوریا پورسرخ در سریال دردانه های خلیج فارس

سریال دردانه های خلیج فارس با حضور جمع کثیری از بازیگران از بهمن ماه 96 جلوی دوربین رفت و به زودی در شبکه یک سیما روی آنتن میرود.

فرشته سرابندی در سریال دردانه های خلیج فارس

گریم فرشته سرابندی در سریال دردانه های خلیج فارس

این مطلب مفید بود؟
خلاصه داستان و بازیگران سریال دردانه های خلیج فارس + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,920