خلاصه داستان سریال سلمان فارسی و بازیگران سریال سلمان فارسی و عکس پشت صحنه سریال سلمان فارسی و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی سلمان فارسی و عوامل سریال سلمان فارسی را در ایرناک ببینید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال سلمان فارسی

سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری و تهیه کنندگی حسین طاهری زمستان سال گذشته مقابل دوربین رفت اما شیوع ویروس کرونا مانع از انجام مراحل تصویربرداری این سریال شد.بیوگرافی بازیگران سریال سلمان فارسی و داستان آن + عوامل در ایرناکبیوگرافی بازیگران سریال سلمان فارسی و داستان آن + عوامل در ایرناک

تصویربرداری این سریال قرار بود بدون وقفه ادامه داشته باشد و طبق برنامه ریزی ها قرار بود بهار امسال بخش های مربوط به بیزانس در ترکیه تصویربرداری شود که با شیوع ویروس کرونا این امر میسر نشد و فیلمبرداری این سریال متوقف شد.

ادامه تصویربرداری سریال سلمان فارسی بعد از ماه رمضان

تصویربرداری سریال سلمان فارسی بعد از مدتی وقفه بعد از ماه مبارک رمضان از سر گرفته میشود.

بخش های مربوط به بیزانس سریال سلمان فارسی قرار بود در ترکیه و ارمنستان تصویربرداری شود اما با توجه به شرایط حاکم در دنیا به دلیل ویروس کرونا ، عوامل این فیلم تصمیم به تغییر لوکیشن گرفتند و شهرک سینمایی نور جایگزین لوکیشن های خارجی شد.

داوود میرباقری کارگردان سریال سلمان فارسی

داوود میرباقری کارگردان سریال سلمان فارسی

سلمان فارسی سریالی به کارگردانی داوود میرباقری است که سابقه ساخت سریال های تاریخی را در کارنامه هنری اش دارد و در تجربه ای جدید ساخت سریال جدیدش را از کرمان آغاز کرد.

سریال سلمان فارسی همانطور که از نامش پیداست درباره زندگی سلمان یار ایرانی پیامبر اسلام(ص) است و یکی از پروژه های عظیم رسانه ملی است.

محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی

محمدرضا هدایتی در سریال سلمان فارسی

بازیگران

علیرضا شجاع نوری ، فرهاد اصلانی ، علی دهکردی و محمدرضا هدایتی بازیگران سریال سلمان فارسی هستند که حضورشان در این سریال قطعی است و به زودی اسامی کامل بازیگران این سریال هم معرفی خواهد شد.

فرهاد اصلانی در سریال سلمان فارسی

فرهاد اصلانی در سریال سلمان فارسی

بیوگرافی بازیگران سریال سلمان فارسی و داستان آن + عوامل
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,440