در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال قورباغه ، اولین سریال هومن سیدی در مقام کارگردان در نمایش خانگی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال قورباغه

هومن سیدی بازیگر و کارگردان جوان سینماو تلویزیون در جدیدترین تجربه کارگردانی به سراغ ساخت اولین سریالش در نمایش خانگی رفت. سریال قورباغه اولین سریال هومن سیدی در نمایش خانگی است که با حضور بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون جلوی دوربین میرود.خلاصه داستان و بازیگران سریال قورباغه + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران سریال قورباغه + عکس در ایرناک

هومن سیدی که تجربه حضور در نمایش خانگی را با بازی در سریال گلشیفته و عاشقانه داشت این بار به عنوان کارگردان به نمایش خانگی می آید.

بازیگران اولین سریال هومن سیدی در نمایش خانگی

هومن سیدی تصاویری از بازیگران اولین سریالش را به اشتراک گذاشت.

عکسی از نوید محمدزاده و صابر ابر در سریال قورباغه

نوید محمدزاده و صابر ابر در سریال قورباغه

نوید محمدزاده بازیگر سریال هومن سیدی شد

نوید محمدزاده بازیگر سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی

قورباغه اولین سریال هومن سیدی در نمایش خانگی است که بازیگرانی چون نوید محمدزاده ، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی و نوید پورفرج در آن به ایفای نقش می پردازند.

صابر ابر بازیگر سریال قورباغه شد

صابر ابر بازیگر اولین سریال هومن سیدی در نمایش خانگی

در شرح داستان این سریال آمده است :دنیا برای من جای کوچیکیه. بعضی اوقات فکر می کنم دارم خفه می شم. احساس می کنم همه جا بسته است و من نمی تونم نفس بکشم....

سحر دولتشاهی بازیگر سریال قورباغه ساخته هومن سیدی شد

سحر دولتشاهی بازیگر سریال قورباغه شد

بازیگران

بازیگرانی چون نوید محمدزاده ، صابر ابر ، سحر دولتشاهی ، فرشته حسینی و نوید پورفرج در سریال جدید هومن سیدی به ایفای نقش می پردازند.

فرشته حسینی بازیگر سریال قورباغه شد

فرشته حسینی در سریال قورباغه

مغزهای کوچک زنگ زده ، خشم و هیاهو ، آفریقا ، اعترافات ذهن خطرناک من و سیزده از جمله فیلم های سینمایی هستند که هومن سیدی کارگردانی آن را برعهده داشت.

هومن سیدی کارگردان سریال قورباغه

هومن سیدی با سریال قورباغه در نمایش خانگی

عکسی از نوید پورفرج بازیگر سریال قورباغه

نوید پورفرج بازیگر سریال قورباغه

بازدید : 2,309 بار
خلاصه داستان و بازیگران سریال قورباغه + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,780