مصطفی کیایی کارگردان جوانی که به تازگی تصویربرداری فیلم مطرب را به پایان رسانده است به سراغ ساخت اثری متفاوت به نام هم گناه در نمایش خانگی رفت.

سریال هم گناه جدیدترین اثر مصطفی کیایی در نمایش خانگی

مصطفی و محسن برادران هنرمند کیایی با سریال جدیدی به نمایش خانگی می آیند. سریال جدید برادران کیایی به نویسندگی محسن و کارگردانی مصطفی به زودی و پس از سپری کردن مراحل تصویربرداری و فنی در شبکه نمایش خانگی به نمایش درمی آید.ساخت سریال هم گناه توسط مصطفی کیایی در نمایش خانگی + عکس در ایرناک ساخت سریال هم گناه توسط مصطفی کیایی در نمایش خانگی + عکس در ایرناک

مصطفی کیایی کارگردان جوانی که به تازگی تصویربرداری فیلم مطرب را به پایان رسانده است به سراغ ساخت اثری متفاوت در نمایش خانگی رفت.

نگارش فیلمنامه قسمت اول سریال جدید مصطفی کیایی

صفحه رسمی سریال هم گناه ساخته جدید برادران کیایی راه اندازی شد و از این پس اخبار مربوط به این سریال را منتشر خواهد کرد.

سریال جدید مصطفی کیایی

هم گناه سریال جدید مصطفی کیایی

در صفحه رسمی سریال هم گناه با انتشار پستی آمده است: صفحه اصلی سریال هم گناه ، تهیه کننده و کارگردان :مصطفی کیایی ،نویسندگان :محسن کیایی و علی کوچکی.

 مصطفی کیایی کارگردان فیلم مطرب

پرویز پرستویی و مصطفی کیایی کارگردان فیلم مطرب

مصطفی کیایی یکی از کارگردان های جوان سینما است که به تازگی فیلم مطرب را با حضور بازیگرانی چون پرویز پرستویی ، مهران احمدی ، الناز شاکردوست ، محسن کیایی و ... جلوی دوربین برده است و هنوز خبری از زمان دقیق اکران این فیلم سینمایی نیست.

بازیگران فیلم مطرب مصطفی کیایی

محسن کیایی و بازیگران فیلم مطرب ساخته مصطفی کیایی

محسن کیایی برادر کوچکتر مصطفی کیایی است که علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی نیز فعال است و تابحال نویسندگی آثاری چون خوب بد زشت ، لونه زنبور و مهانان ویژه را برعهده داشته است و سریال هم گناه اثر دیگری به نویسندگی این بازیگر جوان است.

محسن کیایی و امین حیایی در ساخت ایران 2

امین حیایی و محسن کیایی در ساخت ایران 2

محسن کیایی در جدیدترین تجربه نمایش خانگی بازیگر سریال ساخت ایران 2 به کارگردانی برزو نیک نژاد بود و در این سریال با بازیگرانی چون امین حیایی ، محمدرضا گلزار ، سحر دولتشاهی، مهران احمدی ، سارا بهرامی و ... همبازی بود.

محسن کیایی بازیگر و نویسنده کشورمان

محسن کیایی بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون

  • تاریخ: چهارشنبه, 16 مرداد 1398
بازدید : 252 بار
ساخت سریال هم گناه توسط مصطفی کیایی در نمایش خانگی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,790