در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پلیس جوان با بازی شهاب حسینی، مریلا زارعی و میترا حجار با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال پلیس جوان

سریال پلیس جوان به کارگردانی سیروس مقدم سریالی برای شبکه سه سیما بود که سال 80 از این شبکه پخش شد و مورد استقبال زیادی از سوی مردم واقع شد.بازیگران سریال پلیس جوان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران سریال پلیس جوان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

سریال پلیس جوان

پلیس جوان عنوان سریالی است که در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای و محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما است که سیروس مقدم آن را کارگردانی کرده‌است.

بازیگران سریال پلیس جوان

مریلا زارعی،شهاب حسینی و داریوش ارجمند در سریال پلیس جوان

خلاصه داستان

یونس، پلیس جوانی است که پدرش قاضی دادگستری بوده و به طرز مشکوکی به قتل می‌رسد. او به انگیزه کشف راز قتل پدر و نیز به توصیه مادرش، بعد از به هم خوردن مراسم عقد با دختر عمویش نیلوفر، با دلی شکسته وارد دانشکده پلیس می‌شود و بعدها به عنوان ستوان آگاهی مشغول به کار می‌شود. او در خلال جستجوهایی که برای کشف راز قتل پدرش انجام می‌دهد متوجه مواردی می‌شود…

شهاب حسینی اولین بار در سال 79 با بازی در سریال پس از باران و پس از آن همسفر به تلویزیون آمد و یکسال بعد پلیس جوان سریال سیروس مقدم شد و به عنوان چهره ای محبوب و پرطرفدار شناخته شد.

مریلا زارعی و شهاب حسینی در سریال پلیس جوان

مریلا زارعی و شهاب حسینی با سریال پلیس جوان در تلویزیون

شهاب حسینی بازیگر نقش یونس در سریال پلیس جوان است که در پی کشف راز قتل پدرش که قاضی دادگستری بود وارد دانشکده افسری میشود و بعدها به عنوان ستوان آگاهی در راه کشف راز قتل پدر با ماجراهایی روبرو میشود که داستان این سریال را رقم میزند. مریلا زارعی در این سریال نقش خبرنگار را ایفا میکند.

مریلا زارعی و شهاب حسینی در سریال پلیس جوان

بازی مریلا زارعی و شهاب حسینی در سریال پلیس جوان

بازیگران

شهاب حسینی، داریوش ارجمند، پروانه معصومی، سعید نیکپور، فرهاد اصلانی، میترا حجار، مریلا زارعی، محمدرضا داودنژاد، حسین خانی بیک، عسگر قدس، فرهاد بشارتی، مهدی صباغی، عنایت بخشی، محمدعلی الله‎قلی و نعیمه نظام دوست در سریال پلیس جوان به ایفای نقش پرداختند.

شهاب حسینی، فرهاد بشارتی و فرهاد اصلانی در سریال پلیس جوان

شهاب حسینی، فرهاد بشارتی و فرهاد اصلانی در سریال پلیس جوان

بازدید : 2,507 بار
بازیگران سریال پلیس جوان + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,800