سلفی با دموکراسی به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی و نویسندگی مسعود و امیرعلی احمدیان است که تصویربرداری آن آغاز شده است و سیما تیرانداز بازیگر جدیدی است که به تازگی به این پروژه سینمایی پیوست.

سیما تیرانداز بازیگر فیلم سلفی با دموکراسی شد

سیما تیرانداز بازیگری که این شبها با سریال ستایش مهمان خانه های مخاطبان است به جمع بازیگران فیلم سلفی با دموکراسی به کارگردانی علی عطشانی پیوست.سیما تیرانداز بازیگر فیلم سلفی با دموکراسی شد + عکس در ایرناکسیما تیرانداز بازیگر فیلم سلفی با دموکراسی شد + عکس در ایرناک

سلفی با دموکراسی دهمین فیلم علی عطشانی است که با حضور بازیگران سرشناس سینما چند روز پیش کلید خورد.

سیما تیرانداز هم به سلفی با دموکراسی پیوست

سلفی با دموکراسی به کارگردانی و تهیه کنندگی علی عطشانی و نویسندگی مسعود و امیرعلی احمدیان است که تصویربرداری آن آغاز شده است و سیما تیرانداز بازیگر جدیدی است که به تازگی به این پروژه سینمایی پیوست.

سیما تیرانداز به سلفی با دموکراسی پیوست

سیما تیرانداز بازیگر فیلم سلفی با دموکراسی

به نقل از روابط عمومی بیتا فیلم ، سلفی با دموکراسی دهمین فیلم علی عطشانی است که روایتگر داستانی درباره جانبازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است و داستان آن تقریبا در ادامه داستان فیلم دموکراسی تو روز روشن است.

پژمان بازغی و پولاد کیمیایی در کنار علی عطشانی کارگردان سلفی با دموکراسی

پژمان بازغی و پولاد کیمیایی در کنار علی عطشانی

پولاد کیمیایی ، پژمان بازغی ، آتیلا پسیانی ، امیرعباس گلاب و سیما تیرانداز بازیگران فیلم سلفی با دموکراسی را تشکیل میدهند.

پژمان بازغی در فیلم سلفی با دموکراسی

بازی پژمان بازغی در فیلم سلفی با دموکراسی

برخی از عوامل ساخت فیلم سلفی با دموکراسی عبارتند از : تهیه کننده و کارگردان : علی عطشانی ، نویسنده : مسعود و امیرعلی احمدیان ، تهیه کننده اجرایی : سید محمد احمدی ، مدیر فیلمبرداری : محمود عطشانی ، دستیار یک و برنامه ریز : امیر رونقی ، مدیرتولید : سعید دلاوری ، مشاور تهیه کننده : سید محمدتقی هاشمیان ، صدابردار : محمد شاهوردی ، طراح چهره پردازی : امید گلزاده.

امیرعباس گلاب در فیلم سلفی با دموکراسی

بازی امیرعباس گلاب در فیلم سلفی با دموکراسی

تصویربرداری فیلم سلفی با دموکراسی آغاز شد تا اولین نمایش این فیلم در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر باشد.

آتیلا پسیانی در فیلم سلفی با دموکراسی

آتیلا پسیانی بازیگر فیلم سلفی با دموکراسی

این مطلب مفید بود؟
سیما تیرانداز بازیگر فیلم سلفی با دموکراسی شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,500