فیلم شبی که ماه کامل شد فیلمی متفاوت از نرگس آبیار با بازی هوتن شکیبا و الناز شاکردوست است که توانست جوایز جشنواره فجر امسال را در بخش های مختلف دریافت کند.

تمام جوایز فیلم شبی که ماه کامل شد در جشنواره فجر 37

شب گذشته مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد و سیمرغ های بلورین جشنواره صاحبان خود را شناختند. با اعلام اسامی برگزیدگان جشنواره فجر 37 فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار موفق به دریافت بیشترین سیمرغ بلورین جشنواره امسال شد.فیلم نرگس آبیار سیمرغ های جشنواره فجر را درو کرد! + تصاویر در ایرناک فیلم نرگس آبیار سیمرغ های جشنواره فجر را درو کرد! + تصاویر در ایرناک

شبی که ماه کامل شد فیلمی متفاوت از نرگس آبیار با بازی هوتن شکیبا و الناز شاکردوست است که توانست جوایز جشنواره فجر امسال را در بخش های مختلف دریافت کند.

شبی که ماه کامل شد جوایز جشنواره فجر را درو کرد

شبی که ماه کامل شد در شش بخش موفق به دریافت سیمرغ بلورین سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شد.

فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار

جوایز فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار در جشنواره فجر

اختتامیه جشنواره فجر 37 برای نرگس آبیار و بازیگران فیلمش یکی از بی نظیرترین اتفاقات را رقم زد و ماه برای عوامل این فیلم در اختتامیه فجر 37 کامل شد.

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست برندگان سیمرغ بلورین جشنواره فجر 37

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در جشنواره فجر 37

شبی که ماه کامل شد در بخش بهترین فیلم ، بهترین کارگردانی ، بهترین بازیگر نقش اول زن ، بهترین بازیگر نقش اول مرد ، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی موفق به دریافت سیمرغ بلورین سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شد.

شب گذشته در مراسم اختتامیه در نتیجه یک اشتباه اعلام شد که محمدرضا شجاعی در بخش طراحی لباس برای فیلم شبی که ماه کامل شد سیمرغ بلورین دریافت کرد اما بعدا این اشتباه توسط روابط عمومی جشنواره تصحیح شد و اعلام گردید که سیمرغ بلورین طراحی لباس محمدرضا شجاعی برای فیلم ماجرای نیمروز رد خون بوده است.

هوتن شکیبا در جشنواره فجر 37

هوتن شکیبا با سیمرغ جشنواره فجر 37

شبی که ماه کامل شد روایتگر داستان عبدالحمید ریگی است که جنایات او در دوره ای زبانزد خاص و عام بود. بازیگر این نقش متفاوت هوتن شکیبا بود که یکی از بهترین نقش های زندگی اش را جلوی دوربین برد.

الناز شاکردوست در جشنواره فجر 37

الناز شاکردوست با سیمرغ جشنواره فجر 37

الناز شاکرددوست بازیگر نقش فائزه در شبی که ماه کامل شد بود که با این نقش متفاوت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را به خانه برد.

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در فیلم نرگس آبیار

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست در شبی که ماه کامل شد

الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان بازیگران شبی که ماه کامل شد را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: سه شنبه, 23 بهمن 1397
بازدید : 3,035 بار
فیلم نرگس آبیار سیمرغ های جشنواره فجر را درو کرد! + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,690