کیا رکنی ، محمد زارع و فاطمه رادمنش شرکت کننده های برنامه عصر جدید بودند که در این برنامه بیشتر از قبل شناخته شدند و به عنوان بازیگر به تئاتر و تلویزیون می آیند.

کدام شرکت کننده های عصر جدید بازیگر شدند؟

مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی یک برنامه استعدادیابی بود که فصل اول آن پیش از ماه محرم به پایان رسید. این مسابقه استعدادیابی چهره های زیادی را به مردم معرفی کرد و باعث شناخته شدن بسیاری از استعدادها در جامعه شد.کدام شرکت کننده های عصر جدید بازیگر شدند؟ در ایرناککدام شرکت کننده های عصر جدید بازیگر شدند؟ در ایرناک

کیا رکنی ، محمد زارع و فاطمه رادمنش شرکت کننده های برنامه عصر جدید بودند که در این برنامه بیشتر از قبل شناخته شدند و به عنوان بازیگر به تئاتر و تلویزیون می آیند.

حضور شرکت کننده های عصر جدید در تئاتر و تلویزیون

محمد زارع پسری با حرکات حیرت انگیز در عصر جدید بود که توانست به عنوان دومین برنده فصل اول این مسابقه شناخته شود و احسان علیخانی در شب اعلام نتایج قول همکاری با او را در فصل دوم به عنوان مربی داد.

محمد زارع شرکت کننده عصر جدید

محمد زارع شرکت کننده برنامه عصر جدید

این شرکت کننده جوان عصر جدید به تازگی به نمایش مهلت به کارگردانی کیاوش زارع طلب پیوسته است و با این نمایش تجربه ای جدید در دنیای هنر را با حرکات نمایشی کسب میکند.

کیا رکنی بازیگر نمایش مهلت شد

کیا رکنی شرکت کننده برنامه عصر جدید در نمایش مهلت

کیا رکنی بیت باکس کاری است که با حضور در برنامه قاچ خندوانه در میان مردم شناخته شد و حضور در برنامه عصر جدید نقطه عطف دیگری برای شناخته شدن بهتر او بود. این شرکت کننده برنامه عصر جدید به همراه محمد زارع در نمایش مهلت به کارگردانی کیاوش زارع طلب حضور دارد.

فاطمه رادمنش شرکت کننده عصر جدید

فاطمه رادمنش شرکت کننده برنامه عصر جدید

فاطمه رادمنش یکی دیگر از شرکت کننده های برنامه عصر جدید بود که بیشتر از همه شرکت کننده های این مسابقه شناخته شده بود. این شرکت کننده عصر جدید فارغ التحصیل تئاتر است و یکی از چهره های باسابقه بازیگری و کارگردانی در تئاتر است.

فاطمه رادمنش در فیلم ایکس ری

فاطمه رادمنش شرکت کننده برنامه عصر جدید در فیلم ایکس ری

فاطمه رادمنش در تجربه ای متفاوت بعد از مسابقه عصر جدید بازیگر فیلم ایکس ری به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی مسعود رجبیان شد که چهارشنبه 17 مهرماه ساعت 19:15 از شبکه سه سیما پخش میشود.

این مطلب مفید بود؟
کدام شرکت کننده های عصر جدید بازیگر شدند؟
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,060