ششمین قسمت سریال سالهای دور از خانه که قرار بود شنبه 4 خردادماه توزیع شود با یک هفته تاخیر یعنی 11 خرداد به نمایش خانگی می آید.

ششمین قسمت سالهای دور از خانه کی توزیع میشه؟

سریال سالهای دور از خانه ساخته جدید مجید صالحی است که پنج قسمت از آن در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و با استقبال ویژه ای از سوی مخاطبان روبرو گردید.ششمین قسمت سالهای دور از خانه کی توزیع میشه؟ + عکس در ایرناک ششمین قسمت سالهای دور از خانه کی توزیع میشه؟ + عکس در ایرناک

این سریال که ادامه ای بر سریال پربیننده شاهگوش است روایتگر ادامه داستان خنجری و زهره با بازی احمد مهرانفر و هادی کاظمی است که تابحال پنج قسمت پربیننده را پشت سر گذاشته است.

چرا ششمین قسمت سالهای دور از خانه با تاخیر توزیع میشود

ششمین قسمت سریال سالهای دور از خانه که قرار بود شنبه 4 خردادماه توزیع شود با یک هفته تاخیر یعنی 11 خرداد به نمایش خانگی می آید.

زمان توزیع قسمت ششم سریال سالهای دور از خانه

تاخیر در توزیع قسمت ششم سریال سالهای دور از خانه

احمد مهرانفر بازیگر سریال سالهای دور از خانه با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت : سریال سالهای دور از خانه شنبه 4 خرداد به احترام ایام شهادت امام علی (ع) و شبهای قدر توزیع نمیشود. پخش قسمت ششم این سریال 11 خرداد.

بازی احمد مهرانفر و هادی کاظمی در سریال سالهای دور از خانه

احمد مهرانفر و هادی کاظمی در سریال سالهای دور از خانه

سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی، روایتی کمدی از زندگی دو کاراکتر خنجری و زهره در ادامه سریال پربیننده شاهگوش است که اولین اسپین آف ایرانی است.

عکسی از بازی علی اوجی و امیر نوری در سریال سالهای دور از خانه

علی اوجی و امیر نوری در سریال سالهای دور از خانه

احمد مهرانفر (در نقش خنجری)، هادی کاظمی (در نقش زهره)، آزیتا حاجیان، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، علیرضا استادی، ملیسا ذاکری، مهرناز بیات،حسین محب اهری، میرطاهر مظلومی، علی اوجی ، امیر نوری و احسان کریمی بازیگران اصلی این سریال کمدی را تشکیل میدهند.

سریال سالهای دور از خانه با بازی علی اوجی

بازی علی اوجی در سریال سالهای دور از خانه

  • تاریخ: پنج شنبه, 02 خرداد 1398
بازدید : 1,814 بار
ششمین قسمت سالهای دور از خانه کی توزیع میشه؟ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,860