بالاخره بعد از فراز و نشیب های فراوان و حواشی زیادی که در خصوص حضور عروسک جناب خان در خندوانه رخ داد ، صاحب امتیازی جناب خان به تلویزیون رسید.

تلویزیون صاحب امتیاز جناب خان شد

عروسک محبوب جناب خان که خندوانه با آن به محبوبیت بیشتری رسید و زمانی که این عروسک از برنامه خندوانه حذف شد بسیاری از مخاطبان خندوانه از این وضعیت ناراضی بودند و حتی عده ای دیگر خندوانه را تماشا نمیکردند و به دنبال بازگشت جناب خان به خندوانه بودند.صاحب امتیاز جناب خان مشخص شد + تصاویر در ایرناکصاحب امتیاز جناب خان مشخص شد + تصاویر در ایرناک

کش و قوس های میان سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک جناب خان و سازندگان برنامه خندوانه باعث شد تا در فصل چهارم این برنامه جای خالی جناب خان بیشتر به چشم آید و این عروسک سر از تبلیغات اتوبوس های شهری دربیاورد.

عروسک جناب خان به صدا و سیما رسید

در نهایت و درحالی که حدود 20 روز به آغاز پخش سری پنجم خندوانه باقی مانده ، سرانجام مذاکرات رسمی میان سعید سالارزهی و نمایندگان سازمان صداوسیما به پایان رسید و از این پس صاحب امتیاز این عروسک سازمان صداوسیما خواهد بود.

پیش از این نیز سازندگان مجموعه کلاه قرمزی به خاطر اختلاف با تلویزیون بر سر بودجه ساخت این اثر ، قصد داشتند آن را در شبکه نمایش خانگی پخش کنند که به دلیل اینکه حق امتیاز عروسک ها متعلق به سازمان صدواسیما بود ، این امر میسر نشد.

 عروسک جناب خان

بازگشت عروسک جناب خان به خندوانه

اولین قسمت از فصل پنجم برنامه خندوانه از 26 اردیبهشت ماه با طراحی و اجرای رامبد جوان از شبکه نسیم پخش خواهد شد. بنا بر این گزارش ، در حال حاضر روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه برای پخش این برنامه در نظر گرفته شده است.

دکور جدید خندوانه در بلوار ارتش ساخته شده و همچنین علاقه مندان به عروسک جناب خان نیز می توانند در سری پنجم این برنامه شاهد حضور این عروسک محبوب باشند.

جناب خان در فصل دو و سه این برنامه حضور داشت و به یکی از کاراکترهای محبوب تلویزیونی تبدیل شده بود ، اما سعید سالارزهی تهیه کننده مجموعه کوچه مروارید (که جناب خان در آنجا خلق شده بود) و سیدعلی احمدی بر سر مسائل مالی مبنی بر حضور جناب خان در خندوانه به توافق نرسیدند و همین باعث شد تا این عروسک در فصل چهار خندوانه حضور نداشته باشد.

سیدعلی احمدی که تهیه کنندگی فصل چهارم خندوانه را به عهده داشت در فصل جدید هم به عنوان تهیه کننده حضور دارد.

 عروسک جناب خان

جناب خان به خندوانه بازگشت

جناب خان شخصیتی عروسکی است که ابتدا در مجموعه نمایش خانگی کوچه مروارید در نقش لبو فروش آبادانی و سپس در سری دوم و سوم مجموعه خندوانه به عنوان یک استندآپ کمدین ظاهر شد. مالکیت این شخصیت عروسکی متعلق به سعید سالارزهی است. صدا پیشگی این عروسک به عهده محمد بحرانی و عروسک گردانی بر عهده مهدی برقعی و حامد ذبیحی می باشد. ابتدا قرار بود جناب خان به عنوان استدآپ کمدین در برنامه حاضر شود ، اما رفته رفته عضو ثابتی از برنامه خندوانه شد.

در اواسط سری سوم برنامه خندوانه خبر آمد که سعید سالارزهی صاحب امتیاز عروسک جناب خان نسبت به حضور آن در برنامه خندوانه شکایت کرده و دیگر نمی خواهد این عروسک در برنامه حضور داشته باشد و این ماجرا باعث شد تا فصل چهارم خندوانه بدون حضور جناب خان روی آنتن برود اما خوشبختانه مذاکرات به نتیجه رسید و صدا و سیما توانست صاحب امتیازی عروسک جناب خان را برعهده بگیرد.


تاریخ : 97/02/04

fars

صاحب امتیاز جناب خان مشخص شد + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,430