دومین فصل فیلم سینمایی خوب بد جلف ساخته موفق پیمان قاسم خانی با عنوان ارتش سری جلوی دوربین رفت و با گذشت چند ماه از آغاز تصویربرداری به ایستگاه پایانی رسید.

اتمام فیلمبرداری فیلم ارتش سری

دومین فصل فیلم سینمایی خوب بد جلف ساخته موفق پیمان قاسم خانی با عنوان ارتش سری جلوی دوربین رفت و با گذشت چند ماه از آغاز تصویربرداری به ایستگاه پایانی رسید.اتمام فیلمبرداری فیلم ارتش سری + عکسهای جدید در ایرناک اتمام فیلمبرداری فیلم ارتش سری + عکسهای جدید در ایرناک

همزمان با پایان تصویربرداری فیلم خوب بد جلف 2 تدوین این فیلم سینمایی آغاز شد.

پایان تصویربرداری ارتش سری و آغاز تدوین این فیلم سینمایی

صفحه رسمی فیلم خوب بد جلف 2 یا ارتش سری با انتشار ویدئویی از پایان فیلمبرداری این فیلم سینمایی خبر داد.

پایان فیلمبرداری ارتش سری پیمان قاسم خانی

ارتش سری با بازی پیمان قاسم خانی و پژمان جمشیدی

در صفحه رسمی فیلم خوب بد جلف 2 ارتش سری آمده است : همزمان با پایان فیلمبرداری «خوب، بد، جلف:ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسم خانی از اولین ویدئو تبلیغاتی این فیلم رونمایی شد.

فیلمبرداری قسمت دوم اثر موفق «خوب، بد، جلف» به تهیه کنندگی محسن چگینی روز گذشته در لواسان به پایان رسید و تدوین آن که همزمان با ضبط فیلم آغاز شده بود همچنان ادامه دارد و کمپین تبلیغاتی آن از امروز برای اکران آغاز می شود.

عکسی از بازیگران فیلم ارتش سری

ارتش سری پیمان قاسم خانی با چهره های سرشناس دنیای بازیگری

خوب بد جلف فیلمی به کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی محسن چگینی و عبدالله اسکندری بود که اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و توانست دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند و به دلیل استقبال ویژه از این ساخته پیمان قاسم خانی قسمت دوم این فیلم با عنوان ارتش سری ساخته شد.

سام درخشانی و پژمان جمشیدی در ارتش سری

سام درخشانی و پژمان جمشیدی در ارتش سری پیمان قاسم خانی

ارتش سری با داستانی متفاوت روایتی از زندگی سام و پژمان را با فضایی شاد و کمدی به تصویر میکشد.

سام درخشانی ، حامد کمیلی و پژمان جمشیدی در ارتش سری

بازی سام درخشانی ، حامد کمیلی و پژمان جمشیدی در ارتش سری

سام درخشانی ، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره ، فرهاد آئیش و گوهر خیراندیش بازیگران خوب، بد، جلف:ارتش سری را تشکیل میدهند.

  • تاریخ: شنبه, 12 مرداد 1398
بازدید : 373 بار
اتمام فیلمبرداری فیلم ارتش سری + عکسهای جدید
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,850