ایده اصلی با حضور چهره هایی چون بهرام رادان ،مهرداد صدیقیان و پژمان جمشیدی جلوی دوربین رفت و تا چند روز دیگر روی پرده سینماها میرود.

عکسهای جدید فیلم ایده اصلی و زمان اکران آن

فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی و تهیه کنندگی آزیتا موگویی به زودی در سینماهای کشور اکران خود را آغاز میکند و در آستانه اکران این فیلم سینمایی از پوستر اصلی این فیلم رونمایی شد.عکسهای جدید فیلم ایده اصلی + زمان اکران در ایرناک عکسهای جدید فیلم ایده اصلی + زمان اکران در ایرناک

ایده اصلی با حضور چهره هایی چون بهرام رادان ،مهرداد صدیقیان و پژمان جمشیدی جلوی دوربین رفت و تا چند روز دیگر روی پرده سینماها میرود.

انتشار پوستر فیلم ایده اصلی و مشخص شدن زمان اکران

مهرداد صدیقیان بازیگر فیلم ایده اصلی تصویری از پوستر اصلی این فیلم سینمایی را در آستانه اکران به نمایش گذاشت.

عکسی از پوستر فیلم ایده اصلی

رونمایی از پوستر فیلم ایده اصلی

ایده اصلی ساخته جدید آزیتا موگویی از 16 مرداد اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند و در آستانه اکران از پوستر اصلی این فیلم به طراحی احسان برآبادی رونمایی شد.

خلاصه داستان و بازیگران فیلم ایده اصلی

عکسی از پژمان جمشیدی ، بهرام رادان و هانیه توسلی در فیلم ایده اصلی

پژمان جمشیدی ، بهرام رادان و هانیه توسلی در فیلم ایده اصلی

در خلاصه داستان فیلم ایده اصلی آمده است : ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند. شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و همین موضوع آغاز ماجراهایی تازه در این فیلم سینمایی است.

عکسی از مهرداد صدیقیان در فیلم ایده اصلی

بازی مهرداد صدیقیان در فیلم ایده اصلی

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی ، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر به همراه بازیگران اروپایی:مانوس گاوراس، آندریا ماچالکیدو، ایرنا مانژوسوا، واروارا لامو، آندریاس کریستودولو در فیلم ایده اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.

 بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

نقش آفرینی بهرام رادان در فیلم ایده اصلی

  • تاریخ: پنج شنبه, 10 مرداد 1398
بازدید : 692 بار
عکسهای جدید فیلم ایده اصلی + زمان اکران
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,700