عکسی از خبرنگار صدا و سیما در رم در زمان حضور در جنگ تحمیلی را مشاهده می کنید.  

عکس دیده نشده از حمید معصومی نژاد در دوران دفاع مقدس

حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در رم پایتخت ایتالیا در صفحه اجتماعی خود در فضای مجازی فیلمی از موشک خرمشهر جدیدترین دستاورد دفاعی کشورمان منتشر کرد.عکس دیده نشده از حمید معصومی نژاد در دوران دفاع مقدس + عکس در ایرناکعکس دیده نشده از حمید معصومی نژاد در دوران دفاع مقدس + عکس در ایرناک

معصومی نژاد درباره موشک خرمشهر نوشت : رونمایی جمهوری اسلامی ایران از جدیدترین موشک بالستیک ۲ هزار کیلومتری خود ، به نام موشک «خرمشهر» همزمان با هفته دفاع مقدس در روز جمعه یکی دیگر از دستاورد های بزرگ دفاعی کشورمان محسوب می شود ، چرا که افزایش توان موشکی ایران به منزله یک قدرت دفاعی بازدارنده است و به دشمنان جرات حمله و تجاوز به سرزمینمان را نمی دهد. نام این موشک جدید بالستیکی که خرمشهر است من را به یاد آغاز جنگ تحمیلی و حمله صدام به خاک کشورمان و به ویژه اشغال موقتی خرمشهر انداخت. در آن روز ها رزمندگان دلیر کشورمان در خرمشهر بدون در اختیار داشتن تجهیزات کافی نظامی در حالی که زیر آتش شدید توپخانه و باران گلوله ارتش صدام بودند برای ۳۴ روز در جنگی نا برابر و عملا با دست خالی در مقابل تجاوز دشمن سرسختانه پایداری کردند. یاد و خاطره تمامی شهیدان هشت سال دفاع مقدس گرامی باد.

گفتنی است؛ حمید معصومی نژاد پیش از اشغال خرمشهر توسط ارتش صدام در نبرد با سربازان بعثی حضور داشت.

عکس دیده نشده از حمید معصومی نژاد در دوران دفاع مقدس

عکس دیده نشده از حمید معصومی نژاد در دوران دفاع مقدس

عکسی که مشاهده می کنید در سال 1359 در زمانی که  خرمشهر هنوز  به اشغال ارتش بعث عراق درنیامده بود ، گرفته شده است.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
عکس دیده نشده از حمید معصومی نژاد در دوران دفاع مقدس + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,020