فرزاد فرزین بازیگر و خواننده سریال مانکن است که در آستانه نمایش این سریال از اولین عکس این بازیگر کشورمان در کنار امیرحسین آرمان رونمایی شد.

هنرنمایی فرزاد فرزین در سریال مانکن

حسین سهیلی زاده کارگردان نام آشنای تلویزیون تا چند هفته دیگر با سریال مانکن مهمان خانه های مخاطبان شبکه نمایش خانگی میشود.هنرنمایی فرزاد فرزین در سریال مانکن + عکس در ایرناکهنرنمایی فرزاد فرزین در سریال مانکن + عکس در ایرناک

فرزاد فرزین بازیگر و خواننده سریال مانکن است که در آستانه نمایش این سریال از اولین عکس این بازیگر کشورمان در کنار امیرحسین آرمان رونمایی شد.

عکسی از فرزاد فرزین و امیرحسین آرمان در سریال مانکن

صفحه رسمی سریال مانکن اولین عکس از فرزاد فرزین بازیگر این سریال را به اشتراک گذاشت.

عکسی از امیرحسین آرمان و فرزاد فرزین در سریال مانکن

بازی امیرحسین آرمان و فرزاد فرزین در سریال مانکن

در صفحه رسمی سریال مانکن با انتشار این عکس آمده است : اولین تصویر از حضور فرزاد فرزین در کنار امیرحسین آرمان در سریال مانکن!

سریال مانکن با حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی

حسین سهیلی زاده با سریال مانکن در نمایش خانگی

مانکن اولین اثر حسین سهیلی زاده به تهیه کنندگی ایرج محمدی در نمایش خانگی است که هفته آخر مرداد اولین قسمت آن منتشر خواهد شد.

عکسی از محمدرضا فروتن در سریال مانکن

بازی محمدرضا فروتن در سریال مانکن

داستان سریال مانکن درباره دختر و پسر جوانی به نام همتا و کاوه است که رابطه عاشقانه ای را آغاز کرده اند اما در این راه با مشکلات زیادی مواجه میشوند و این سریال مشکل فاصله طبقاتی را به تصویر میکشد.

عکسی از مریلا زارعی در سریال مانکن

بازی مریلا زارعی در سریال مانکن

محمدرضا فروتن ، مریلا زارعی ، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان ، فرزاد فرزین ، حسین پاکدل ، بهشاد شریفیان ، نفیسه روشن ، علی فرهنگی ، رابعه مدنی ، پانته آ کی قبادی ، بهزاد محسنی ، بهزاد خلج ، الهام پاوه نژاد ، رضا توکلی ، همایون ارشادی ، لیندا کیانی ، شبنم قلی خانی ، محمد صادقی و عارفه معماریان بازیگران سریال مانکن را تشکیل میدهند.

هنرنمایی فرزاد فرزین در سریال مانکن + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,060