فیلم مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی بعد از پشت سر گذاشتن حواشی متعدد از 15 آبان در سینماهای کشور اکران خود را آغاز کرد و با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.

استقابل از فیلم مطرب در سینماها

فیلم مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی بعد از پشت سر گذاشتن حواشی متعدد از 15 آبان در سینماهای کشور اکران خود را آغاز کرد و با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.استقبال از فیلم مطرب در سینماهای کشور + عکس در ایرناکاستقبال از فیلم مطرب در سینماهای کشور + عکس در ایرناک

این فیلم بعد از حدود سه هفته اکران به فروش 12 میلیاردی رسید و صدرنشین فروش گیشه این هفته سینماهای کشور شد.

صفحه فیلم مطرب با انتشار تیزری از پشت صحنه این فیلم نوشت :

همزمان با 12 میلیاردی شدن فیلم سینمایی مطرب جدیدترین تیزر پشت صحنه این فیلم به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی رونمایی شد.

ساخت این تیزر به عهده حامد بتولی و روزبه خسروی بوده است . این فیلم سینمایی در هفته ی گذشته با وجود تعطیلی بسیاری از سینماها ، قطعی اینترنت ، افت فروش گیشه سینما ها و بسته بودن فضای تبلیغات ، توانست بیش از 4 میلیارد تومان فروش داشته باشد و برای سومین هفته پیاپی ، صدرنشین فروش هفتگی است.

استقبال از فیلم مطرب در سینماها

استقبال از فیلم مطرب در سینماها

مطرب یک کمدی اجتماعی است که به چند دهه از زندگی خواننده ای که قبل از انقلاب زندگی میکرد ، می پردازد و پرویز پرستویی بازیگر نقش اصلی این فیلم است.

پرویز پرستویی در فیلم مطرب

پرویز پرستویی در فیلم مطرب

‏‎پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست ، مهران احمدی ، حسین امیدی ، عایشه گل ، امین مقدم و محسن کیایی بازیگران مطرب را تشکیل میدهند.

پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست و مهران احمدی در فیلم مطرب

پرویز پرستویی ، الناز شاکردوست و مهران احمدی در فیلم مطرب

  • تاریخ: چهارشنبه, 06 آذر 1398
استقبال از فیلم مطرب در سینماهای کشور + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,320