سعید روستایی کارگردان جوانی که با فیلم ابد و یک روز توانست توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر را به خود جلب کند باز هم با ساخت فیلم متری شیش و نیم غوغای تازه ای در سینماها به راه انداخت.

متری شیش و نیم رکورد ابد و یک روز را شکست!

سعید روستایی کارگردان جوانی که با فیلم ابد و یک روز توانست توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر را به خود جلب کند باز هم با ساخت فیلم متری شیش و نیم غوغای تازه ای در سینماها به راه انداخت.متری شیش و نیم رکورد ابد و یک روز را شکست! + عکس در ایرناکمتری شیش و نیم رکورد ابد و یک روز را شکست! + عکس در ایرناک

متری شیش و نیم ساخته جدید سعید روستایی است که در اکران نوروزی توانست به فروش قابل توجهی دست یابد و عنوان یکی از پرفروش ترین های سینما را از آن خود کند.

متری شیش و نیم پرفروش ترین فیلم سعید روستایی

پیمان معادی بازیگر فیلم متری شیش و نیم با انتشار پستی خبر از فروش قابل توجه متری شیش و نیم و شکستن رکورد ابد و یک روز داد.

پشت صحنه فیلم متری شیش و نیم

پیمان معادی در پشت صحنه متری شیش و نیم

پیمان معادی با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : متری شیش و نیم با دو میلیون بیننده رکورد ابد و یک روز را شکست . خسته نباشید به همه گروه ....

نوید محمدزاده و سعید روستایی کارگردان متری شیش و نیم

بازی نوید محمدزاده در متری شیش و نیم سعید روستایی

سعید روستایی که در ابد و یک روز با بازی پیمان معادی ، پریناز ایزدیار و نوید محمدزاده روایتی از معضلات اجتماعی یک خانواده سطح پایین و مشکلات اعتیاد را به تصویر کشیده بود این بار هم در متری شیش و نیم به سراغ موضوعی با همین مضمون رفت.

بازی پیمان معادی در متری شیش و نیم

عکسی از پیمان معادی در متری شیش و نیم

پیمان معادی ، پریناز ایزدیار ، فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده ، هومن کیایی ، مرجان قمری و یوسف خسروی بازیگران فیلم متری شیش و نیم را تشکیل میدهند.

نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم

عکسی از فیلم متری شیش و نیم

متری شیش و نیم برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اکران شد و علاوه بر سیمرغ بلورین بهترین تدوین و صدابرداری جایزه ویژه هیات داوران را هم دریافت کرد.

این مطلب مفید بود؟
متری شیش و نیم رکورد ابد و یک روز را شکست! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,700