این سریال که در چند هفته گذشته با حواشی زیادی روبرو شده است با انتشار دوازدهمین قسمت به پایان فصل اول خود رسید و باید منتظر ماند و دید در دومین فصل خود چه اتفاقاتی برای بازیگران این سریال رخ میدهد.

پایان فصل اول سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه در آخرین روزهای بهمن ماه 97 با برگزاری مراسم افتتاحیه به نمایش خانگی آمد و طرفدارن خاص خودش را داشت.پایان فصل اول سریال رقص روی شیشه + عکس در ایرناک پایان فصل اول سریال رقص روی شیشه + عکس در ایرناک

این سریال که در چند هفته گذشته با حواشی زیادی روبرو شده است با انتشار دوازدهمین قسمت به پایان فصل اول خود رسید و باید منتظر ماند و دید در دومین فصل خود چه اتفاقاتی برای بازیگران این سریال رخ میدهد.

انتشار آخرین قسمت از فصل اول سریال رقص روی شیشه

دوازدهمین قسمت از فصل اول سریال رقص روی شیشه امروز 12 خردادماه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و به این ترتیب دفتر فصل اول این سریال بسته شد.

سریال رقص روی شیشه در ایستگاه پایانی

فصل اول سریال رقص روی شیشه به پایان رسید

این سریال که قرار بود در 26 قسمت به نمایش خانگی بیاید با تغییراتی مواجه شد و با توزیع دوازدهمین قسمت خبرهایی از پایان فصل اول به گوش رسید.

بازی بهرام رادان و حامد کمیلی در سریال رقص روی شیشه

بهرام رادان و حامد کمیلی در سریال رقص روی شیشه

چند روز گذشته سریال رقص روی شیشه به یکی از سریال های پرحاشیه نمایش خانگی تبدیل شده است و شکایت بهرام رادان از سرمایه گذاران این سریال ماجراهای تازه ای را برای عوامل سازنده سریال رقم زد.

مهتاب کرامتی در سریال رقص روی شیشه

نقش آفرینی مهتاب کرامتی در سریال رقص روی شیشه

رقص روی شیشه فضایی عاشقانه و اجتماعی دارد و رعنا با بازی مهتاب کرامتی و همسرش یغما با بازی بهرام رادان دو شخصیت اصلی داستان رقص روی شیشه را تشکیل میدهند که در کنار بازیگران سرشناس دیگر به ایفای نقش می پردازند.

امیر آقایی در سریال رقص روی شیشه

بازی امیر آقایی در سریال رقص روی شیشه

بهرام رادان، مهتاب کرامتی، امیر آقایی، مهرداد صدیقیان، میترا حجار، هدی زین العابدین، حامد کمیلی، ستاره اسکندری، بیتا فرهی، سحر قریشی، همایون ارشادی، ترلان پروانه، علیرضا زمانی نسب ، ابوالفضل میری، جواد یحیوی، احسان عباسی، بیژن افشار، عباس توفیقی، هانی صالحی، پانته آ کیقبادی، نگار جعفری، مجتبی واشیان، دلساکریم زاده،احسان سعادتی، دانیال کریمی و حسین شمس رضوی بازیگران سریال رقص روی شیشه را تشکیل میدهند.

هدی زین العابدین در سریال رقص روی شیشه

هنرنمایی هدی زین العابدین در سریال رقص روی شیشه

خوانندگی سریال رقص روی شیشه را امیر مقاره و رهام هادیان (گروه ماکان بند) و هوروش بند برعهده دارند.

  • تاریخ: یکشنبه, 12 خرداد 1398
بازدید : 1,132 بار
پایان فصل اول سریال رقص روی شیشه + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,520