فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی یکی از فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بود که در آخرین روزهای جشنواره مراحل فنی آن به پایان رسید و در جشنواره فجر به نمایش گذاشته شد.

واکنش نیوشا ضیغمی به فیلم خورشید مجید مجیدی

فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی یکی از فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بود که در آخرین روزهای جشنواره مراحل فنی آن به پایان رسید و در جشنواره فجر به نمایش گذاشته شد.واکنش نیوشا ضیغمی به فیلم خورشید مجید مجیدی در ایرناکواکنش نیوشا ضیغمی به فیلم خورشید مجید مجیدی در ایرناک

این ساخته مجید مجیدی که به مشکلات کودکان کار پرداخته بود توانست سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فجر امسال را از آن خود کند.

واکنش نیوشا ضیغمی به فیلم خورشید

دخترکم ، عزیزم تو با سن کم و نگاه معصومت ، صدای دریایی از کودکان شبیه به خودت شدی ، صدایی که قلب خیلی ها را لرزاند.... در این سالها مثل تو را بارها و بارها دیدم ، دختران و پسرانی که دنیایی از عشق و احساس و استعداد در وجودشان موج میزد اما جبر روزگار آنها را نان آور خانواده کرده بود ، هر بار در خودم شکستم و گریستم به اینکه چرا ناتوانم از گرفتن دستان کوچکتان ، چرا کسی نیست که صدای شما را بشنود؟

و هزاربار لعنت فرستادم به این ناعدالتی ها ، باور دارم که شما از خیلی از آدم بزرگها غیرتمندتر و بزرگوار ترید... برایت بهترینها را از خدا خواستارم... من هم مثل تو با بند بند وجودم آرزو دارم که هیچ کودکی در جهان مجبور به کار کردن نباشد. دوستت دارم...

پی نوشت : تبریک به آقای مجید مجیدی برای نگاه انسانی و دغدغه مندشان به این مهم...

پوستر فیلم سینمایی خورشید

پوستر فیلم سینمایی خورشید

فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و مورد تقدیر بسیاری از مردم قرار گرفت و در نهایت سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره امسال را از آن خود کرد.

مجید مجیدی با پرداختن به معضلات کودکان کار در ساخته جدیدش ، جشنواره فجر را متحول کرد و با صحبت های بچه های کار که روی صحنه آمدند حال و هوایی دیگر به جشنواره فجر بخشید.

بچه های کار در فیلم مجید مجیدی

بچه های کار در فیلم مجید مجیدی

شمیلا و ابوالفضل شیرزاد ، روح الله زمانی و سید مهدی موسوی کودکان کاری بودند که در فیلم خورشید ایفای نقش کردند و در روز اختتامیه جشنواره فجر از آنها تقدیر شد.

مجید مجیدی با فیلم خورشید رد جشنواره فجر

مجید مجیدی با فیلم خورشید در جشنواره فجر

  • تاریخ: پنج شنبه, 24 بهمن 1398
واکنش نیوشا ضیغمی به فیلم خورشید مجید مجیدی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,120