بابک حمیدیان بازیگر جوان کشورمان که تجربه بازی در دنیای سینما ، تلویزیون و تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد در اتفاقی متفاوت تهیه کنندگی یک فیلم سینمایی را برعهده گرفت.

پیر پسر فیلم جدید با تهیه کنندگی بابک حمیدیان

بابک حمیدیان بازیگر جوان کشورمان که تجربه بازی در دنیای سینما ، تلویزیون و تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد در اتفاقی متفاوت تهیه کنندگی یک فیلم سینمایی را برعهده گرفت.پیر پسر فیلم جدید با تهیه کنندگی بابک حمیدیان در ایرناک پیر پسر فیلم جدید با تهیه کنندگی بابک حمیدیان در ایرناک

فیلم سینمایی پیر پسر به کارگردانی اکتای براهنی و تهیه کنندگی بابک حمیدیان پروانه ساخت گرفت.

اکتای براهنی که در اولین تجربه ساخت فیلم بلند سینمایی فیلم پل خواب را مقابل دوربین برد به زودی ساخت دومین فیلم سینمایی اش را با بابک حمیدیان آغاز میکند.

بابک حمیدیان تهیه کننده شد

بابک حمیدیان تهیه کننده شد

بابک حمیدیان یکی از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون است که با فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

بابک حمیدیان در فیلم بادیگارد

بابک حمیدیان در فیلم بادیگارد

این بازیگر جوان کشورمان بازیگری را از سال 82 با فیلم قدمگاه و مزرعه پدری در سینما آغاز کرد و در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخت و برای بازی در فیلم هایی چون چ ، روز رستاخیز ، ریسمان باز ، هیس دخترها فریاد نمی زنند و بادیگارد جوایز مختلفی از جشنواره های گوناگون دریافت کرد.

بابک حمیدیان بازیگر پرکار سینما

بابک حمیدیان بازیگر پرکار سینما

سریال سرزمین کهن ، بیمار استاندارد ، پرده نشین ، گذر از رنج ها ، حیرانی ، به کجا چنین شتابان و روشنایی های شهر سریال هایی هستند که بابک حمیدیان در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

بازدید : 219 بار
پیر پسر فیلم جدید با تهیه کنندگی بابک حمیدیان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,980