در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی بازمانده به کارگردانی سیف الله داد با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی بازمانده

فیلم سینمایی بازمانده را میتوان یکی از خاطره انگیزترین و نوستالژیک ترین فیلم ها در حوزه فلسطین و اشغال توسط اسرائیل دانست. این ساخته سیف الله داد که سال 1373 جلوی دوربین رفت و یکی از اولین فیلم ها درباره مظلومیت مردم فلسطین بود.خلاصه داستان و بازیگران فیلم بازمانده + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران فیلم بازمانده + عکس در ایرناک

فیلم های زیادی در حوزه مردم مظلوم فلسطین و مشکلات آنها ساخته شد اما بازمانده اولین و مهم ترین فیلمی بود که مظلومیت مردم فلسطین را به زیبایی به تصویر کشید.

فیلم سینمایی بازمانده روی آنتن میرود

پخش فیلم سینمایی بازمانده از تلویزیون

بازمانده اثری ماندگار در حوزه مظلومیت مردم فلسطین است که سیف الله داد حدود 25 سال پیش آن را با بازیگرانی غیر ایرانی در سوریه جلوی دوربین برد و فیلمی را رقم زد که تا سالهای سال یکی از ماندگارترین های این حوزه شد.

پخش فیلم سینمایی بازمانده از تلویزیون

بازمانده ماندگارترین فیلم درباره مظلومیت مردم فلسطین

بازمانده روایتی از مظلومیت مردم فلسطین در سال 1948 و اشغال شهر حیفا است. ماجرا از مهاجرت سعید پزشکی در شهر حیفا به همراه همسر و فرزندش است که در روزی که تصمیم به مهاجرت از شهر میگیرند ماجرای اشغال شهر حیفا رقم میخورد و سعید و همسرش در قتل عام مردم شهر کشته میشوند و فرزندشان فرهان تنها بازمانده این اتفاق است که در کنار مادربزرگش صفیه و ماجراهایی که پیرامون اشغال این شهر رخ میدهد داستان این فیلم را شکل میدهند.

پخش فیلم سینمایی بازمانده

فیلم سینمایی بازمانده روی آنتن شبکه چهار میرود

بازیگران

سلما المصری، جیانا عید، بسام کوسا، جمال سلیمان و غسان مسعود بازیگران فیلم سینمایی بازمانده را تشکیل میدهند.

بازمانده روایتی از اشغال شهر حیفا

روایتی از مظلومیت مردم فلسطین در فیلم سینمایی بازمانده

بازدید : 2,155 بار
خلاصه داستان و بازیگران فیلم بازمانده + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,690