در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم بچه های آسمان ساخته موفق و ماندگار مجید مجیدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم بچه های آسمان

طبق روال همیشگی آخر هفته ها ، تلویزیون برای روزهای پایانی این هفته هم تدارک ویژه ای دیده است و فیلم های سینمایی را آماده پخش کرده است.بازیگران فیلم بچه های آسمان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم بچه های آسمان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

فیلم بچه های آسمان به کارگردانی مجید مجیدی یکی از درخشان ترین و ماندگارترین آثار کارنامه هنری مجید مجیدی است که سال 75 ساخته شد و مورد تحسین بسیاری از جشنواره ها قرار گرفت.

اگر شما هم از طرفداران فیلم بچه های آسمان هسیتد خبر خوبی برایتان داریم.

زمان پخش فیلم بچه های آسمان از تلویزیون

فیلم بچه های آسمان ساخته مجید مجیدی با بازی درخشان بازیگرانی چون رضا ناجی ، فرخ هاشمیان و بهاره صدیقی امشب 13 تیرماه 98 ساعت 21 روی آنتن شبکه چهار سیما میرود.

علی و زهرا در فیلم بچه های آسمان

پخش فیلم بچه های آسمان از شبکه چهار

شاید اگر بخواهیم یکی از موفق ترین فیلم های سینمای ایران و اثر ماندگار کارنامه هنری مجید مجیدی را نام ببریم باید نامی از فیلم درخشان بچه های آسمان ببریم که سال 1375 ساخته شد و به عنوان اولین فیلم ایرانی در پنج بخش نامزد دریافت جایزه در آکادمی اسکار بود.

زهرا و علی در فیلم بچه های آسمان

بهاره صدیقی و فرخ هاشمیان زهرا و علی در فیلم بچه های آسمان

بچه های آسمان مورد توجه بسیاری از منتقدان سینما در کشورهای مختلف دنیا قرار گرفت و یکی از آثار سینمای ایران بود که در نزدیک به 20 کشور دنیا به نمایش درآمد.

علی در فیلم بچه های آسمان

فرخ هاشمیان بازیگر نقش علی در فیلم بچه های آسمان

کمتر کسی از مخاطبان سینما وجود دارد که علی بچه های آسمان و بازی ماندگار و درخشانش در این فیلم را نشناسد و با دیدن دوباره اش خاطرات آن روزها در دلش زنده نشود.

فرخ هاشمیان و بهاره صدیقی در بچه های آسمان

عکسی از علی و زهرا بازیگران فیلم بچه های آسمان

بازیگرانی چون رضا ناجی ،میرفرخ هاشمیان ،بهاره صدیقی ،نفیسه جعفر محمدی ،فرشته سرابندی ،کمال میرکریمی و بهزاد رفیعی در فیلم بچه های آسمان به ایفای نقش می پردازند.

زهرا در بچه های آسمان

بهاره صدیقی بازیگر نقش زهرا در بچه های آسمان

اگر شما هم از طرفداران فیلم بچه های آسمان هستید در شب پایانی هفته به تماشای این فیلم در شبکه چهار سیما بنشینید.

بازدید : 2,199 بار
بازیگران فیلم بچه های آسمان + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,190