در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی جانان به کارگردانی کامران قدکچیان و بازی امین حیایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی جانان

فیلم سینمایی جانان به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه کنندگی محمد نجیبی به زودی اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.بازیگران فیلم جانان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم جانان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

در آستانه اکران عمومی فیلم جانان از پوستر رسمی این فیلم سینمایی با تصویری از امین حیایی رونمایی شد.

تصویری از پوستر فیلم جانان به همراه خلاصه داستان و بازیگران

در حالی که تنها چند روز تا اکران فیلم جانان ساخته کامران قدکچیان به تهیه کنندگی محمد نجیبی زمان باقی است از پوستر اصلی این فیلم سینمایی رونمایی شد.

پوستر فیلم سینمایی جانان با بازی امین حیایی

عکسی از پوستر فیلم سینمایی جانان با بازی امین حیایی

جانان داستانی عاشقانه از گذشته های دور تا به امروز را به تصویر میکشد و عاشقانه ای آرام با بازی امین حیایی و مژگان بیات را در معرض دید مخاطبان قرار میدهد.

بازی امین حیایی و پروانه معصومی در فیلم جانان

امین حیایی و پروانه معصومی در فیلم جانان

عشق سالهای کوچ و انتهای خیابان مهر عنوان ساخته جدید کامران قدکچیان بود که با تغییر نام بالاخره با عنوان جانان اکران میشود.

عکسی از بازیگران فیلم جانان

بازی مژگان بیات ، امین حیایی و پروانه معصومی در فیلم جانان

در خلاصه داستان فیلم جانان آمده است : جانان روایت عشق و وفاداری است. عشقی ناب از گذشته های دور و تلاقی این عاشقانه با داستان عشق دختر و پسری از نسل امروز ...

فیلم سینمایی جانان روایتی از داســتان زندگی دختری جوان از یک خانواده فرهنگی و شاعر مسلک است که به طور اتفاقی از دیوان حافظ قدیمی نامه ای پیدا می کند که حکایت از عشــقی دیرین در سال های بسیار دور دارد. جانان حس غریبی به نامه دارد ، نمی داند چه کند ، پس تفألی به حافظ می زند و...

امین حیایی  ، مژگان بیات و پروانه معصومی در فیلم جانان

عکسی از بازی امین حیایی در فیلم جانان

بازیگران فیلم جانان عبارتند از : امین حیایی ، مژگان بیات ، پروانه معصومی ، بیژن بنفشه خواه ، سحر زکریا ، مهران رجبی و چنگیز وثوقی در فیلم جانان به ایفای نقش پرداختند.

بازدید : 3,431 بار
بازیگران فیلم جانان + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,720