در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سرزمین خورشید با بازی خسرو شکیبایی و گلچهره سجادیه با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سرزمین خورشید

احمدرضا درویش کارگردان نام آشنایی که ساخت فیلمی چون کیمیا ، آخرین پرواز و آذرخش را در کارنامه هنری اش داشت با ساخت فیلم سرزمین خورشید نقطه عطفی در کارنامه هنری اش گشود.خلاصه داستان و بازیگران فیلم سرزمین خورشید + عکس در ایرناکخلاصه داستان و بازیگران فیلم سرزمین خورشید + عکس در ایرناک

سرزمین خورشید فیلمی به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا درویش بود که سال 1375 ساخته شد و روایتی از روزهای سخت جنگ و مقاومت در خرمشهر را به تصویر کشید.

سرزمین خورشید روایتی از جنگ و مقاومت در خرمشهر

سرزمین خورشید یکی از فیلم های مورد توجه درباره روزهای جنگ و مقاومت در خرمشهر است که احمدرضا درویش سال 75 با بازی ستاره هایی چون خسرو شکیبایی ، گلچهره سجادیه ، سعید پورصمیمی و ... به تصویر کشید و به یکی از آثار ماندگار درباره خرمشهور تبدیل شد.

احمدرضا درویش کارگردان سینما

سرزمین خورشید به کارگردانی احمدرضا درویش

فیلم سینمایی سرزمین خورشید ساخته احمدرضا درویش ، امروز پنج شنبه 2 خرداد ساعت 20:30 در شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

خسرو شکیبایی در سرزمین خورشید

عکسی از زنده یاد خسرو شکیبایی در سرزمین خورشید

داستان سرزمین خورشید روایتی از محاصره یک بیمارستان توسط نیروهای عراقی در خرمشهر است که در این بین با دستور محمد جهان آرا ، پزشکان و مجروحان از بیمارستان خارج میشوند اما این خروج به مرگ و اسارت عده زیادی از آنها می انجامد اما ماجرای این فیلم درباره نجات سرنشینان آمبولانس و عراقی اسیری است که همراه آنها است.

روایتی از راه پر فراز و نشیبی که دکتر کسرا به همراه امدادگری به نام هانیه و نوزادی که همراه آنها است در فیلم سرزمین خورشید به زیبایی به تصویر کشیده میشود.

فیلم سرزمین خورشید روی آنتن تلویزیون

پخش فیلم سرزمین خورشید با بازی خسرو شکیبایی از تلویزیون

خسرو شکیبایی ، گلچهره سجادیه ، سعید پورصمیمی ، محمود پاک نیت ، محمدرضا مشاک زاده ، محسن زهتاب ، ابوالفضل صدیق شریف ، فخرالدین صدیق شریف ، سید مجید زارع کار ، هنگامه فرازمند و ... به عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداختند.

این مطلب مفید بود؟
خلاصه داستان و بازیگران فیلم سرزمین خورشید + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,970