در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سیمین ساخته مرتضی آتش زمزم با محمدرضا هدایتی و لاله اسکندری با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سیمین

فیلم سینمایی سیمین ساخته مرتضی آتش زمزم با بازی هنرمندان سرشناس در جشنواره بین المللی فیلم جاگران دهلی در هند به نمایش درمی آید.بازیگران فیلم سیمین + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم سیمین + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

این ساخته مرتضی آتش زمزم که سال گذشته در جشنواره بین المللی کودک و نوجوان اصفهان به نمایش درآمد با بازی محمدرضا هدایتی و لاله اسکندری یکی از فیلم ها راه یافته به جشنواره هند است.

رونمایی از پوستر جدید فیلم سیمین

محمدرضا هدایتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی از پوستر بین المللی فیلم سیمین رونمایی کرد.

فیلم سیمین با بازی محمدرضا هدایتی

پوستر بین المللی فیلم سیمین با بازی محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : فیلم سینمایی سیمین به کارگردانی دوست عزیزم مرتضی آتش زمزم در دهمین جشنواره بین المللی فیلم جاگران در هند شرکت میکند به همین مناسبت پوستر جدیدی برای این فیلم توسط مجید عقیلی طراحی شد.

عکسی از پوستر فیلم سیمین

عکسی از پوستر فیلم سینمایی سیمین

سیمین فیلمی درباره خشک شدن زاینده رود و مشکلات مردم اطراف آن بخصوص کشاورزان است که بعد از خشک شدن زاینده رو با مشکلات زیادی روبرو شدند.

لاله اسکندری و محمدرضا هدایتی در فیلم سیمین

بازی لاله اسکندری و محمدرضا هدایتی در فیلم سیمین

محمدرضا هدایتی ، لاله اسکندری ، محمد فیلی ، جمشید صدری ، پری کربلایی ، سپیده مظاهری ، مریم نقیب ، امیرعباس رضایی و مریم عرب جعفری بازیگران فیلم سیمین را تشکیل میدهند.

عکسی از محمدرضا هدایتی در فیلم سیمین

بازی متفاوت محمدرضا هدایتی در فیلم سیمین

محمدرضا هدایتی در فیلم سیمین

عکسی از محمدرضا هدایتی در فیلم سیمین

بازدید : 1,770 بار
بازیگران فیلم سیمین + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,530