رضا رشیدپور علاوه بر حضور در دنیای هنر و تجربه بازیگری و اجرا ، دوره خلبانی را هم دیده است و در این حوزه هم به فعالیت می پردازد و ساخته جدید سینمایی اش هم در همین حوزه است.

رضا رشیدپور فیلم سینمایی می سازد

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که چند سال اجرای برنامه حالا خورشید را برعهده داشت. بعد از پایان برنامه حالا خورشید مجری این برنامه به سراغ ساخت یک فیلم سینمایی رفت.رضا رشیدپور فیلم سینمایی می سازد + موضوع فیلم در ایرناک رضا رشیدپور فیلم سینمایی می سازد + موضوع فیلم در ایرناک

رضا رشیدپور علاوه بر حضور در دنیای هنر و تجربه بازیگری و اجرا ، دوره خلبانی را هم دیده است و در این حوزه هم به فعالیت می پردازد و ساخته جدید سینمایی اش هم در همین حوزه است.

رضا رشیدپور با فیلم سینمایی جدیدی به سینما می آید

رضا رشیدپور صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر ساخت یک فیلم سینمایی در کنار گروه جوانش به روز کرد.

فیلم سینمایی رضا رشیدپور در سینما

فیلم سینمایی در رادار بمانید با گروه رضا رشیدپور به سینما می آید

رضا رشیدپور با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت :فیلم سینمایی "در رادار بمانید" قصه ای اجتماعی دارد. خلبان یک هواپیمای مسافربری مجبور می شود که در ارتفاع سی و سه هزار پایی خبری وحشتناک را که همان لحظه روی زمین اتفاق افتاده ، برای مسافرانش بازگو کند...

من و گروهم پس از عید فطر، پیش تولید این پروژه جذاب را آغاز خواهیم کرد. مثل همه ی پروژه های قبلی که انجام داده ام، تعداد زیادی از اعضای تیم، جوان هستند. حتی کارگردانمان که جوان و فیلم اولی، اما نخبه است.

نقش خلبان که یکی از محوری ترین نقشهای قصه است به یک بازیگر خارجی سپرده می شود و نیز افتخار همکاری با چند چهره ی مقتدر از سینمای کشورمان را خواهیم داشت.برای یک نقش هم به دنبال تست بازیگری از علاقمندان هستیم که به زودی نحوه انجام آن منتشر خواهد شد.

رضا رشیدپور مجری تلویزیون

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

رضا رشیدپور یکی از چهره های سرشناس تلویزیون است که تجربه بازیگری در چند فیلم سینمایی را در کارنامه هنری اش دارد اما اغلب مردم او را به عنوان مجری می شناسند.

رضا رشیدپور مجری حالا خورشید

تغییر چهره رضا رشیدپور بعد از حالا خورشید

اجرای برنامه حالا خورشید به مدت چند سال از او چهره شناخته شده تری نزد مردم ساخته است و بیشتر مخاطبان شبکه سه ساعت های ابتدایی صبح به تماشای این برنامه می نشستند.

رضا رشیدپور در کابین خلبانی

رضا رشیدپور خلبان و مجری کشورمان

رضا رشیدپور علاوه بر تحصیل در رشته کارگردانی و عمران ، دوره خلبانی را هم گذراند و خلبانی شغل دیگر او علاوه بر کارهای هنری اشت.

  • تاریخ: سه شنبه, 07 خرداد 1398
بازدید : 835 بار
رضا رشیدپور فیلم سینمایی می سازد + موضوع فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,370