در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سم پاشی به کارگردانی علی یاور و تهیه کنندگی محمدعلی سجادی با بازی چهره های مشهور سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی سم پاشی

فیلم سینمایی سم پاشی به کارگردانی علی یاور و تهیه کنندگی محمدعلی سجادی با بازی چهره های مشهور سینما و تلویزیون جلوی دوربین رفت و تصویربرداری آن به نیمه رسید.بازیگران فیلم سینمایی سمپاشی + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم سینمایی سمپاشی + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

درحالی که تصویربرداری فیلم سم پاشی به نیمه رسیده است از اولین عکس امیر آقایی و امیر جعفری در این فیلم سینمایی رونمایی شد.

عکس امیر جعفری و امیر آقایی در فیلم سم پاشی

اولین عکس از امیر جعفری و امیر آقایی در فیلم سم پاشی اولین ساخته سینمایی علی یاور رونمایی شد.

عکس امیر جعفری در فیلم سینمایی سم پاشی

بازی امیر جعفری در فیلم سینمایی سم پاشی

اشکان مستی عکاس فیلم سم پاشی عکسی از دو بازیگر اصلی فیلم سم پاشی را به اشتراک گذاشت و نوشت:فیلمبرداری سم پاشی به نیمه رسید.

کارگردان :علی یاور ، تهیه کننده :محمد علی سجادی ،مدیر فیلمبرداری :مجید گل سفیدی.

امیر آقایی در فیلم سینمایی سم پاشی

گریم امیر آقایی در فیلم سینمایی سم پاشی

بازیگران

امیر جعفری، امیر آقایی، رضا یزدانی، لیلا اوتادی، هدیه بازوند ، نازلی رجب پور ، هدایت اله سجادی ، بهزاد هاشمی ، بازیگر نوجوان محمد حسین مهدوی و مهدی ماهانی بازیگران فیلم سم پاشی را تشکیل میدهند.

رضا یزدانی در فیلم سینمایی سم پاشی

بازی رضا یزدانی در فیلم سینمایی سم پاشی

علی یاور یکی از بازیگرهای جوان سینما است که در اولین تجربه کارگردانی به سراغ ساخت فیلم سم پاشی رفت و در این فیلم از محمدعلی سجادی به عنوان تهیه کننده استفاده کرد. محمدعلی سجادی علاوه بر تهیه کننده بهعنوان کارگردان ، نویسنده ، تدوینگر و طراح صحنه و لباس فعالیت هایی داشته است و جوایز متعددی هم کسب کرده است.

بازدید : 758 بار
بازیگران فیلم سینمایی سمپاشی + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,740