در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی هشتگ با بازی نیوشا ضیغمی ، بهاره رهنما و حدیث فولادوند در شبکه نمایش خانگی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی هشتگ

فیلم سینمایی هشتگ به کارگردانی رحیم بهبودی فر با بازی ستاره های سرشناس دنیای هنر مهرماه سال گذشته در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و توانست به فروش خوبی در سینماها دست یابد.خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی هشتگ + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی هشتگ + عکس در ایرناک

این فیلم سینمایی که با مضمونی کمدی در سینماها به نمایش گذاشته شد به شبکه نمایش خانگی رسید.

فیلم سینمایی هشتگ با نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما در نمایش خانگی

فیلم سینمایی هشتگ با بازی بهاره رهنما ، نیوشا ضیغمی و ... امروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

توزیع فیلم سینمایی هشتگ در نمایش خانگی

فیلم سینمایی هشتگ در نمایش خانگی

هشتگ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رحیم بهبودی فر و تهیه کنندگی مقصود جباری و محمدعلی کیانی است که از مهرماه سال 97 در سینماهای کشور اکران خود را آغاز کرد و به فروشی بیش از سه میلیارد تومان دست یافت.

بازی بهاره رهنما، حدیث فولادوند و نیوشا ضیغمی در هشتگ

بهاره رهنما، حدیث فولادوند و نیوشا ضیغمی در هشتگ

فیلم سینمایی هشتگ روایتی از چشم و هم چشمی دو مادر با یکدیگر است که پسرانشان در یک مدرسه تحصیل میکنند و وضعیت تحصیلی ضعیفشان و حضور پسری در مدرسه که در وضعیت تحصیلی از آنها سبقت گرفته ماجرای این فیلم است که با روایتی طنز گونه به تصویر کشیده شد.

بهاره رهنما در فیلم هشتگ

بازی بهاره رهنما در فیلم سینمایی هشتگ

نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند، محمدعلی کیانی، مهرداد فلاحتگر، ارسلان قاسمی و امید روحانی با حضور محسن ملکی و سیدجواد هاشمی بازیگران فیلم سینمایی هشتگ را تشکیل میدهند.

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی در فیلم سینمایی هشتگ

گریم متفاوت بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی در فیلم سینمایی هشتگ

از نکات قابل توجه در فیلم سینمایی هشتگ گریم مردانه نیوشا ضیغمی در این فیلم سینمایی است که در زمان اکران توجه بسیاری از مخاطبان سینما را به خود جلب کرد.

بازدید : 1,550 بار
خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی هشتگ + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,300