در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی

فیلم سینمایی پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی با بازیگران طنز سینما است.بازیگران فیلم پیشی میشی و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس در ایرناکبازیگران فیلم پیشی میشی و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس در ایرناک

بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی

گریم بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی

پیشی میشی تنها گزینه کودک اکران نوروز 99 است که با حضور بازیگران طناز سینما در اولین اکران خود برای کودکان کار به نمایش گذاشته میشود و اولین تماشاگران این فیلم کودکان کار هستند.

این فیلم سینمایی که یک کمدی شاد برای کودکان و نوجوانان است و تصویربرداری آن از مردادماه در تهران آغاز شده بود ، آماده اکران در نوروز امسال است تا اوقات خوشی را برای کودکان و نوجوانان رقم بزند.

بهاره رهنما در فیلم پیشی میشی

بهاره رهنما در فیلم پیشی میشی

بازیگران فیلم پیشی میشی عبارتند از :

رضا شفیعی جم ، بهاره رهنما ، ارژنگ امیرفضلی ، علی کاظمی ، ساعد هدایتی ، محمد شیری ، قباد شاپوری ، احمد یاوری شاد ، سپهر سهرابی ، مهدی حدادی ، نفیسه روشن ، یوسف صیادی ، صدیقه کیانفر ، عباس محبوب در کنار طاها عابدی و ماهان عابدی دو بازیگر کودک در فیلم پیشی میشی ایفای نقش کرده اند.

رضا شفیعی جم و یوسف صیادی در پیشی میشی

رضا شفیعی جم و یوسف صیادی در پیشی میشی

حسین قناعت کارگردانی که ساخت فیلم هایی چون دزد و پری ، قهرمانان کوچک ، لازانیا و تپلی و من را در کارنامه هنری اش دارد در جدیدترین تجربه ساخت فیلم سینمایی پیشی میشی را با محوریت داستانی کودک و نوجوان مقابل دوربین برد.

رضا شفیعی جم در فیلم پیشی میشی

رضا شفیعی جم در فیلم پیشی میشی

بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی

عکسی از بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی

حسین قناعت کارگردان سینما و تلویزیون

حسین قناعت کارگردان فیلم سینمایی پیشی میشی

لازانیا یکی از تجربیات موفق همکاری حسین قناعت و احمد احمدی به عنوان کارگردان و نویسنده در سینما است که مهرماه سال گذشته با بازی بازیگرانی چون جواد رضویان ، ارژنگ امیرفضلی ، بهنوش بختیاری ، نفیسه روشن ، رضا ناجی ، پارسیا شکوری ، یوسف صیادی ، اصغر سمسارزاده ، ساعدهدایتی ، رضا رویگری ، عباس محبوب ، محمد شیری ، علی کاظمی ، آرین خلج ، رضا ریاحی ، اردشیر کاظمی ، احمد یاوری شاد ، سپهر سهرابی ، قباد شاهپوری ، مهدی حدادی ، محمد رضا عرب ، حسین روزبه ، علی بیک و یوسف تیموری در سینماها اکران شد.

ارژنگ امیرفضلی و نفیسه روشن در فیلم لازانیا

ارژنگ امیرفضلی و نفیسه روشن در فیلم لازانیا

بازیگران فیلم پیشی میشی و خلاصه داستان آن + بیوگرافی و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,270