خلاصه داستان فیلم شکارچی شنبه و بازیگران فیلم شکارچی شنبه و عکس پشت صحنه فیلم شکارچی شنبه و بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی شکارچی شنبه و حواشی فیلم شکارچی شنبه و عوامل ساخت فیلم شکارچی شنبه را در ایرناک ببینید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران فلیم سینمایی شکارچی شنبه

شکارچی شنبه عنوان فیلمی به کارگردانی پرویز شیخ طادی است. این فیلم در کل شکل گیری صهیونیست ها را در غصب فلسطین نشان می دهد.بیوگرافی بازیگران فیلم شکارچی شنبه و خلاصه داستان آن + عوامل در ایرناکبیوگرافی بازیگران فیلم شکارچی شنبه و خلاصه داستان آن + عوامل در ایرناک

پخش فیلم شکارچی شنبه در روز قدس

بازیگران فیلم شکارچی شنبه

داستان فیلم به زندگی کودکی می پردازد که به میان اقوام مختلف رفته و از هر یک چیزی آموخته است.

علی رغم ممانعت مسئولین جشنواره فیلم فجر با حضور این فیلم در جشنواره ، با میانجی گری محمدرضا رحیمی که ماهیت این فیلم را ضد صهیونیست می دانست ، این فیلم در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر اکران شد.

۸۰ درصد فیلمبرداری «شکارچی شنبه» در طی اقامت ۲۵ روز گروه فیلمسازی در لبنان فیلمبرداری شده و ۲۰ درصد آن در مناطق مختلفی از ایران نظیر چالوس و تهران انجام شده است.

فیلم شکارچی شنبه در تاریخ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ (روز قدس) ، با حذف برخی از دیالوگ ها از صداوسیمای ایران پخش شد.

شکارچی شنبه روایتی از ماجرای آموزش های یک پدربزرگ تندرو با عقاید خشن صهیونیسم به نوه خردسالش است که برای مدت کوتاهی بعد از مرگ پدر و ازدواج مادرش با یک شخص مسیحی نزد او زندگی میکند.

علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

هنرنمایی علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

شکارچی شنبه را میتوان در کارنامه علی نصیریان یکی از متفاوت ترین فیلم ها نامید که به کارگردانی پرویز شیخ طادی با روایتی درباره فلسطین جلوی دوربین رفت و میتوان آن را بعد از بازمانده دومین اثر مهم ساخته شده درباره فلسطین دانست.

عکسی از علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

بازی درخشان علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

خلاصه داستان

در یک بندرگاه اسرائیل ، زنی یهودی که پس از مرگ همسرش ، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده است ، کودک ۸-۷ ساله خود را در پی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش (علی نصیریان) برای مدت کوتاهی به وی می سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانی های مادر ، وعده می دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی ماند و پس از آن ، کودک با اراده خود هر کجا که خواست می تواند برود.

این فیلم ماجرای استحاله فکری و ذهنی این کودک و حرکت از فطرت پاک انسانی تا تبدیل شدن به موجودی خشن ، خطرناک و خونریز است.

بازی علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

فیلم شکارچی شنبه با بازی علی نصیریان

بازیگران

علی نصیریان ، امیریل ارجمند ، دارین حمزه ، آرسینه سوکیاسیان ، مهدی فقیه ، سیلوا آندرانسیان و محمدجواد جعفرپور بازیگران فیلم شکارچی شنبه را تشکیل میدهند.

عکسی از فیلم شکارچی شنبه

فیلم شکارچی شنبه

علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

عکسی از علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

عکسی از علی نصیریان در فیلم شکارچی شنبه

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
90%
بیوگرافی بازیگران فیلم شکارچی شنبه و خلاصه داستان آن + عوامل
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,780