در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مرده خور به کارگردانی صادق صادق دقیقی و تهیه کنندگی پروانه مرزبان با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مرده خور

فیلم سینمایی مرده خور به کارگردانی صادق صادق دقیقی و تهیه کنندگی پروانه مرزبان فیلم جدیدی است که با حضور چهره های سرشناس دنیای سینما و در سکوت خبری جلوی دوربین رفت.خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی مرده خور + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی مرده خور + عکس در ایرناک

لیندا کیانی در کنار بازیگرانی چون احمد مهرانفر ، سام درخشانی و لادن مستوفی در این فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت و به نظر میرسد بازی این بانوی هنرمند در فیلم مرده خور به پایان رسیده است.

پایان همکاری لیندا کیانی با فیلم مرده خور

لیندا کیانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از بازیگران فیلم مرده خور به روز کرد و درباره تجربه موفق همکاری با او نوشت.

بازیگران فیلم مرده خور در یک قاب

لیندا کیانی ، سام درخشانی ، احمد مهرانفر و لادن مستوفی در فیلم مرده خور

لیندا کیانی با انتشار این تصاویر در اینستاگرامش نوشت : دوستان خیلی خوبم در فیلم سینمایی مُرده خور به کارگردانی صادق دقیقی در کنار تک تکشون لذت بُردم و زندگی کردم... به امید همکاری دوباره با تک تکشون ...

سام درخشانی و لیندا کیانی در فیلم مرده خور

بازی سام درخشانی و لیندا کیانی در فیلم مرده خور

سام درخشانی، احمد مهرانفر، لادن مستوفی، لیندا کیانی، سیمون سیمونیان، فرهانه سبحانی، پرهام دلدار، ونوس کانلی، جواد فولادی و جمشید هاشم پور در فیلم سینمایی مرده خور به ایفای نقش می پردازند.

سام درخشانی و لیندا کیانی در فیلم مرده خور

عکسی از بازیگران فیلم مرده خور

سه فیلم بزرگمرد کوچک، تا آمدن احمد و چهل کچل به کارگردانی صادق صادق دقیقی و تهیه کنندگی پروانه مرزبان از ساخته های مشترک قبلی این کارگردان و تهیه کننده پیش از ساخت فیلم مرده خور هستند.

بازیگران فیلم مرده خور در پشت صحنه

لادن مستوفی ،سام درخشانی و لیندا کیانی در فیلم مرده خور

مرده خور روایتی کمدی با حضور بازیگران جوان و تازه کار در کنار چهره های شناخته شده است که در سکوت خبری مراحل تصویربرداری آن در حال انجام است.

بازدید : 1,880 بار
خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی مرده خور + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,960