در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مصائب شیرین 2 به کارگردانی علیرضا داودنژاد با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم مصائب شیرین 2

علیرضا داودنژاد کارگردان سینما و تلویزیون از تدارک اکران فیلم مصائب شیرین 2 که جدیدا مجوز نمایش آن صادر شده است خبر داد.بازیگران فیلم مصائب شیرین 2 + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم مصائب شیرین 2 + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

داود نژاد در ادامه گفت:برنامه ریزی برای اکران فیلم مصائب شیرین 2 که پخش کننده داخلی فیلم آقای سرتیپی ( مدیرعامل شرکت پخش فیلمیران ) می باشد به سرگروهی سینما فرهنگ در حال انجام است.

پوستر فیلم مصائب شیرین 2

پوستر فیلم مصائب شیرین 2

کارگردان مصائب شیرین 2 درباره پیش بینی خود از استقبال مردم و اکران این فیلم که سال های پیش نسخه اولیه آن را ساخته بود گفت:اگر تبلیغ ، تعداد سالن ، معرفی و سانس های خوبی برای فیلم مصائب شیرین 2 در نظر گرفته شود میتواند در اکران موفق باشد.

وی درباره زمان انتخاب شده برای اکران فیلم گفت:اکنون به نظر نمی آید زمان بدی برای نمایش در آبان ماه باشد و امیدوار هستیم اکران مطلوبی را شاهد باشیم و فرصت مناسبی نیز برای تبلیغات می باشد.

علیرضا داودنژاد درباره اینکه آیا برای اکران خارجی فیلم مصائب شیرین 2 برنامه ای دارد یا خیر گفت:به زودی پخش کننده بین المللی فیلم مشخص می شود و برای بخش بین الملل قطعا برنامه داریم و شاید هم زودتر از اکران داخلی در کشور برنامه ای برای نمایش خارج از کشور نیز تدارک ببینیم.

بازیگران فیلم مصائب شیرین 2

همایون کاظمی ، ترلان پروانه ، مونا داوودنژاد ، زهرا داوودنژاد ، علی داوودنژاد ، رضا داوودنژاد ، سارا لوئیز کاظمی و محمدرضا داوودنژاد

ترلان پروانه ، مونا داوودنژاد و رضا داوود نژاد در مصائب شیرین 2

ترلان پروانه ، مونا داوودنژاد و رضا داوود نژاد در مصائب شیرین 2

فیلم مصائب شیرین 2 بیست سال پس از سری اول ساخته شده است.

خلاصه داستان فیلم مصائب شیرین

دختری برای تولد 18 سالگی خود، پدر و مادر را به جایی ناآشنا دعوت می کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می کنند. در این سفر آن ها زندگی گذشته خود را مرور می کنند تا به آنچه موجب فاصله گرفتن فرزند از آن ها و برگزاری جداگانه جشن تولد شده پی ببرند.

بازدید : 285 بار
بازیگران فیلم مصائب شیرین 2 + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,230