در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مهمان مامان به کارگردانی داریوش مهرجویی با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مهمان مامان

مهمان مامان فیلمی از داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمای ایران است که سال 83 ساخته شد و در اولین نمایش با استقبال زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد و در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای آقای کارگردان به ارمغان آورد.بازیگران فیلم مهمان مامان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک بازیگران فیلم مهمان مامان + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

مهمان مامان یکی از فیلم های پرطرفدار داریوش مهرجویی با بازی درخشان گلاب آدینه است که تماشای آن برای بسیاری از مخاطبان با وجود بارها پخش هنوز هم جذاب است.

زمان دقیق پخش فیلم مهمان مامان از تلویزیون

فیلم مهمان مامان امروز پنجشنبه سوم مردادماه 98 ساعت 21 روی آنتن شبکه چهار سیما میرود.

بازی گلاب آدینه در مهمان مامان

درخشش گلاب آدینه در فیلم مهمان مامان

به بهانه پخش مجدد فیلم مهمان مامان مروری بر تصاویر ، داستان و بازیگران این فیلم سینمایی پربیننده داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

عکسی از بازیگران فیلم مهمان مامان

پخش مجدد فیلم مهمان مامان از تلویزیون

مهمان مامان روایتی از یک مهمان سرزده است که با وجود فراهم نبودن شرایط پذیرایی از مهمان و بد بودن اوضاع مالی خانواده تب و تابی در خانه به راه می افتد و در نهایت با کمک همسایه ها آبروی خانواده در پذیرایی از مهمان سرزده حفظ میشود.

مهمان مامان با بازی پارسا پیروزفر و امین حیایی

امین حیایی و پارسا پیروزفر در مهمان مامان

بازیگران

گلاب آدینه ، حسن پورشیرازی ، پارسا پیروزفر ، امین حیایی ، فریده سپاه منصور و نسرین مقانلو بازیگران فیلم مهمان مامان را تشکیل میدهند.

عکسی از بازیگران مهمان مامان

گلاب آدینه با مهمان مامان در تلویزیون

مهمان مامان یکی از ساخته های موفق داریوش مهرجویی است که برای اولین بار در بیست و دومین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در بخش های مختلف این جشنواره سینمایی نامزد دریافت جایزه شد اما در نهایت سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای عواملش به ارمغان آورد.

بازدید : 4,597 بار
بازیگران فیلم مهمان مامان + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,460