در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی وکیل مدافع به کارگردانی سلما بابایی دختر شهید بابایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

بازیگران فیلم سینمایی وکیل مدافع

فیلم سینمایی وکیل مدافع به کارگردانی سلما بابایی دختر شهید بابایی با مضمونی متفاوت و بازیگرانی سرشناس جلوی دوربین رفت و قرار بود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شود که این امر میسر نشد.وکیل مدافع | خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم وکیل مدافع در ایرناک وکیل مدافع | خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم وکیل مدافع در ایرناک

سلما بابایی در اولین تجربه ساخت فیلم به سراغ ساخت اثری با مضمون دفاع مقدس و طنز رفت و از بازیگران سرشناس دنیای هنر بهره برد.

بازی کوروش تهامی در سینمایی وکیل مدافع

کوروش تهامی عکس جدیدی از بازی در فیلم سینمایی وکیل مدافع را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

کوروش تهامی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

عکسی از کوروش تهامی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

کوروش تهامی با انتشار این عکس نوشت : کسی که معتقد است دیگران باید مشکلاتش را حل کنند، همانند کسی ست که برای گذر از رودخانه منتظر است تا آب آن خشک شود!

عکسی از کوروش تهامی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

بازی کوروش تهامی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

وکیل مدافع فیلمی در ژانر کمدی ، با مضمون دفاع مقدس است که اولین تجربه فیلمسازی سلما بابایی دختر زنده یاد عباس بابایی است و شباهت هایی را با فیلم لیلی با من است دارد و موضوع اصلی آن دفاع مقدس با درون مایه هایی از طنز است.

شهرام قائدی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

بازی شهرام قائدی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

بازیگران سینمایی وکیل مدافع عبارتند از : ایمان افشاریان،کوروش تهامی،مجید یاسر،بهناز جعفری،شهرام قائدی،فرخ نعمتی،محمود عزیزی،اسماعیل خلج،رامین محمدیان،میلاد نیلچی زاده بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل میدهند.

 

شهرام قائدی

شهرام قائدی در فیلم سینمایی وکیل مدافع ساخته سلما بابایی

عوامل ساخت فیلم سینمایی وکیل مدافع عبارتند از : تهیه کننده:محسن علی اکبری ، کارگردان:سلمی بابایی،ونداد دوشن ، مجری طرح:فرهاد کی نژاد ، مدیر فیلمبرداری:محمد رضا سکوت ، مدیر برنامه ریزی:علیرضا سبزه واری ، مدیر هنری:اصغر نژاد ایمانی ، صدابردار:ارش برومند ، مدیر تولید:محمد شریفی ، طراح چهره پردازی:داریوش صالحیان ، اجرای چهره پردازی:بهنام نوروزی،نیلوفر یمینی،محمد رضا نظری ، موسیقی:بهزاد عبدی ، عکس:سهیل راد ، فیلمبردار پشت صحنه:محمد سعید نبی زاده.

بازی شهرام قائدی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

عکسی از گریم شهرام قائدی در فیلم سینمایی وکیل مدافع

بازدید : 4,553 بار
وکیل مدافع | خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم وکیل مدافع
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,730