در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی پیلوت ساخته ابراهیم ابراهیمیان با بازی بهدخت ولیان ، جواد عزتی و حمیدرضا آذرنگ با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی پیلوت

در آستانه برگزاری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر پوسترهای بین المللی فیلم های حاضر در این جشنواره یکی پس از دیگری رونمایی میشود.خلاصه داستان و بازیگران  فیلم پیلوت + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران  فیلم پیلوت + عکس در ایرناک

پیلوت ساخته ابراهیم ابراهیمیان با بازی بازیگران نام آشنای دنیای سینما یکی از آثار حاضر در جشنواره جهانی فیلم فجر امسال است که در آستانه برگزاری این جشنواره جهانی از پوستر بین المللی اش رونمایی کرد.

رونمایی از پوستر بین المللی فیلم پیلوت

بهدخت ولیان بازیگر فیلم سینمایی پیلوت با انتشار پستی پوستر بین المللی این فیلم سینمایی را به اشتراک گذاشت.

پوستر بین المللی فیلم پیلوت با حمیدرضا آذرنگ و بهدخت ولیان

پوستر بین المللی فیلم پیلوت

در صفحه بهدخت ولیان با انتشار این پوستر آمده است : پوستر بین المللی پیلوت رونمائی شد. در آستانه شروع جشنواره جهانی فیلم فجر ، پوستر بین المللی فیلم سینمائی پیلوت (zero floor) ساخته ابراهیم ابراهیمیان با طراحی احسان برآبادی رونمایی شد.

اولین نمایش پیلوت روز ٥ شنبه ٢٩ فروردین ماه ساعت ١٦ در پردیس چهارسو خواهد بود.

نقش آفرینی سعید آقاخانی و جواد عزتی در فیلم پیلوت

بازی سعید آقاخانی و جواد عزتی در فیلم پیلوت

بازیگران فیلم پیلوت عبارتند از : جواد عزتی ، حمیدرضا آذرنگ ، بهدخت ولیان و سعید آقاخانی ، بانیپال شومون ، گیلدا ویشکی و پریوش نظریه در فیلم سینمایی پیلوت به ایفای نقش پرداختند.

بازی سعید آقاخانی در فیلم پیلوت

نقش آفرینی سعید آقاخانی در فیلم پیلوت

حادثه ای که برای الناز شاکردوست بازیگر این فیلم رخ داد یکی از ماجراهای پرحاشیه روزهای ابتدایی ساخت فیلم بود که بعد از آن بهدخت ولیان به عنوان بازیگر جایگزین الناز شاکردوست انتخاب شد و جلوی دوربین رفت.

هنرنمایی جواد عزتی در فیلم پیلوت

عکسی از جواد عزتی در فیلم پیلوت

بازدید : 2,573 بار
خلاصه داستان و بازیگران فیلم پیلوت + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 12,030