رامبد جوان مجری خندوانه ،کارگردان و تهیه کننده سینما با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از راه یابی فیلم کوتاه تاریکی به جشنواره فیلم کوتاه آمریکا داد.

فیلم رامبد جوان در جشنواره فیلم کوتاه آمریکا

فیلم کوتاه تاریکی به تهیه کنندگی رامبد جوان و کارگردانی سعید جعفریان به مهم ترین جشنواره فیلم های کوتاه جهان یعنی جشنواره فیلم کوتاه آمریکا راه یافت. رامبد جوان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از حضور فیلمش در این جشنواره مهم جهانی داد.خلاصه داستان و بازیگران فیلم کوتاه تاریکی + عکس در ایرناک خلاصه داستان و بازیگران فیلم کوتاه تاریکی + عکس در ایرناک

خبر رامبد جوان از حضور فیلمش در جشنواره آمریکایی

رامبد جوان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

فیلم کوتاه تاریکی در راه اسکار

فیلم کوتاه تاریکی به تهیه کنندگی رامبد جوان در جشنواره آمریکایی

سلام به همه. موفقیت خیلی لذت بخشه. با خودش امید میاره ، اعتماد به نفس میاره ، حس مسئولیت بیشتر برای کارهای بیشتر و آینده میاره و قدرتمندت می کنه تا قدمهای بهتر و محکم تری برداری.

مهسا علافر در فیلم کوتاه تاریکی

مهسا علافر در فیلم کوتاه تاریکی

فیلم تاریکی به کارگردانی سعید جعفریان و تهیه کنندگی من و همراهی یه تیم بسیار همدل و درجه یک همینطور داره موفقیت به دست میاره و وارد مهمترین جشنواره های فیلم کوتاه جهان می شه.به تک تک بچه های این فیلمِ موفق از صمیم قلبم تبریک می گم و برای همتون بهترینها رو آرزو می کنم.

فیلم کوتاه تاریکی در جشنواره آمریکایی

فیلم کوتاه تاریکی در راه رسیدن به اسکار

فیلم کوتاه تاریکی در صورتی که در این جشنواره موفق به کسب جایزه بزرگ بخش مسابقه فیلم کوتاه شود میتواند جواز حضور در رقابت های اسکار را دریافت کند.

عکسی از بانیپال شومن در فیلم کوتاه تاریکی

بانیپال شومن در فیلم کوتاه تاریکی

عوامل فیلم تاریکی عبارتند از : فیلمنامه نویس : فاطمه عبدلی و سعید جعفریان ، کارگردان : سعید جعفریان ، بازیگران فیلم تاریکی : مهسا علافر ، بانیپال شومون ، فیلمبردار : مسعود امینی تیرانی ، تهیه کننده : رامبد جوان.

بازدید : 4,014 بار
خلاصه داستان و بازیگران فیلم کوتاه تاریکی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,510