در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم گواهی امضا ساخته شهرام اسدزاده با شما در ایرناک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم گواهی امضا

نسیم ادبی بازیگر با سابقه کشورمان در دنیای سینما ، تلویزیون و تئاتر است که اغلب مخاطبان او را با نقش حمیرا در سریال شهرزاد می شناسند. بازیگر سریال شهرزاد در نقش اول یک فیلم جلوی دوربین رفت .معرفی بازیگران فیلم گواهی امضا + خلاصه داستان و عکس در ایرناکمعرفی بازیگران فیلم گواهی امضا + خلاصه داستان و عکس در ایرناک

نسیم ادبی در فیلم گواهی امضا ساخته جدید شهرام اسدزاده با امیر اقایی همبازی شد و در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت.

دومین همکاری نسیم ادبی با شهرام اسدزاده در فیلم گواهی امضا

شهرام اسدزاده کارگردان فیلم گواهی امضا صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از بازی نسیم ادبی در این فیلم به روز کرد.

نسیم ادبی در نقش اول فیلم گواهی امضا

بازی نسیم ادبی در نقش اول فیلم گواهی امضا

شهرام اسدزاده با انتشار این عکس از نسیم ادبی نوشت : دومین همکاری نسیم ادبی با شهرام اسدزاده در گواهی امضا . نسیم ادبی در این فیلم سینمایی به کارگردانی شهرام اسدزاده نقش اول زن را ایفا می کند.

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه ، در فیلم سینمایی گواهی امضاء که به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده و با بازی امیر آقایی چندی پیش کلید زده شد ، نسیم ادبی (محبوبه) نقش مقابل امیر آقایی را ایفا می کند ، این دومین همکاری نسیم ادبی و شهرام اسدزاده بعد از فیلم طاقباز است.

امیر آقایی در نقش اول فیلم گواهی امضا

بازی امیر آقایی در نقش اول فیلم گواهی امضا

اسامی سایر بازیگران این فیلم به زودی و همزمان با رفتن جلوی دوربین اعلام می شود.

داستان فیلم سینمایی گواهی امضا

بازی امیر آقایی در فیلم گواهی امضا

امیر آقایی در فیلم گواهی امضا ساخته شهرام اسدزاده

گواهی امضاء روایت متقاطع و پیچیده ای است از یک شبانه روز از زندگی فریبرز و محبوبه که تصادف دختر بچه ٥ ساله شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان ، آنها را سر راه زوج دیگری به نام های اشکان و ندا قرار می دهد. در میان این هیاهو و درگیری ها هر کس به فکر نجات زندگی خود از یک چند ضلعی تعقیب و گریز است تا گواهی برای تار و پود افکار خود بدست آورد.

عوامل ساخت فیلم گواهی امضا

عکسی از امیر آقایی در فیلم گواهی امضا

امیر آقایی با نقشی متفاوت در فیلم گواهی امضا

عوامل فیلم گواهی امضا عبارتند از : نویسنده و کارگردان : شهرام اسدزاده ، تهیه کننده : سید محمد قاضی ، مشاور پروژه : سیروس الوند ، مجری طرح : موسسه نقطه عطف سینما و تئاتر ، مدیر تولید : رحمت عبدالله زاده ، مدیر فیلمبرداری : مهدی ایل بیگی ، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : علی آشتیانی ، صدابردار : محمد صالحی ، طراح گریم : دانیال شعاعی ، طراح صحنه : حسین مجد ، جانشین تولید : فروزان جنیران ، دستیار اول فیلمبردار و نورپرداز : مصطفی بافرونی ، منشی صحنه : شهرزاد مطلق ، طراح لباس : سمیرا کشورنژاد ، مدیر تدارکات : مراد خانه زاد ، فیلم پشت صحنه : پریسا آزمایش ، عکس : حسین خدارتی ، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی : مریم قربانی نیا. موسسه نقطه عطف.

این مطلب مفید بود؟
معرفی بازیگران فیلم گواهی امضا + خلاصه داستان و عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,290