طبق روال هر شب اجراها در برنامه عصر جدید چهار شرکت کننده در این برنامه حاضر شدند و به اجرای استعدادهای پرورش یافته خود پرداختند.

در قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید چه گذشت

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 17 خردادماه 1398 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. ششمین قسمت از این برنامه که قرار بود هفته گذشته پخش شود به دلیل پخش فوتبال به تاخیر افتاد و شب گذشته از شبکه سه سیما پخش شد.در قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید چه گذشت + تصاویر در ایرناک در قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید چه گذشت + تصاویر در ایرناک

این قسمت از برنامه عصر جدید با اجراهایی متنوع و پرهیجان همراه بود که در ادامه نگاهی کوتاه به آنها خواهیم داشت.

شب پرهیجان در قسمت ششم مرحله دوم عصر جدید

طبق روال هر شب اجراها در برنامه عصر جدید چهار شرکت کننده در این برنامه حاضر شدند و به اجرای استعدادهای پرورش یافته خود پرداختند.

اجرای پیام حسن نژاد در برنامه عصر جدید

اجرای پیام حسن نژاد در برنامه شب گذشته عصر جدید

اولین شرکت کننده از قسمت ششم مرحله دوم عصر جدید پیام حسن نژاد بود که با حرکات نمایشی و نمایش قدرت دستانش توانست سه رای مثبت از داوران مسابقه عصر جدید بگیرد.

احسان قارزی و شاگردانش در برنامه عصر جدید

اجرای احسان قارزی و شاگردانش در برنامه عصر جدید

دومین شرکت کننده قسمت ششم مرحله دوم عصر جدید احسان قارزی معلم سبزواری بود که به همراه شاگردانش روی صحنه آمد و و اجرای توانمندی را به همراه شاگردانش در این برنامه به نمایش گذاشت و الفبا را با آواز در این برنامه تدریس کرد و سه رای مثبت از داوران دریافت کرد.

مهدی عبدالوند در برنامه عصر جدید

مچ اندازی مهدی عبدالوند در برنامه عصر جدید

سومین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید مربوط به مهدی عبدالوند رکورددار مچ اندازی بود که حرکت نمایشی جالبی را در این برنامه به نمایش گذاشت و بعد از این اجرا احسان علیخانی درباره اینکه مهدی مچ هم را میزند اما در مقابل همسرش کم می آورد صحبت کرد و از او پرسید هنوز هم از همسرت میترسی که پاسخ مهدی عبدالوند قابل توجه بود که بذار ازدواج کنی میفهمی....

بازیگری ناهید عساکره در برنامه عصر جدید

اجرای ناهید عساکره در برنامه عصر جدید

ناهید عساکره چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را در حوزه بازیگری برعهده داشت که توانست تنها دو رای مثبت از داوران این مسابقه دریافت کند.

در بخش پایانی قسمت ششم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید مهدی عبدالوند و پیام حسن نژاد با رای داوران راهی مرحله بعدی برای انتخاب از سوی مردم شدند.

عکسی از داوران مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید در یک قاب

درحالی که پیش تر اعلام شده بود که از این پس برنامه عصر جدید یکشنبه و دوشنبه شب پخش میشود اما باز هم تغییری در روال پخش این برنامه رخ داد و دو قسمت بعدی یعنی قسمت هفتم و هشتم مرحله دوم شنبه 18 خرداد و دوشنبه 20 خرداد روی آنتن میرود.

  • تاریخ: شنبه, 18 خرداد 1398
بازدید : 1,308 بار
در قسمت ششم از مرحله دوم عصر جدید چه گذشت + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,410